fbpx

KURS KITESURFINGU PZKite I+II+III  –  MEGA Pakiet

Kurs grupowy czy indywidualny – który kurs wybrać?

Rezerwuj kurs kitesurfingu grupowy – zyskujesz największą zniżkę, płacisz mniej i otrzymujesz najwięcej godzin!

Kurs kitesurfingu najtaniej z możliwych: Kompleksowa nauka wszystkich 3 poziomów, grupa na podobnym poziomie, masz więc z kim dzielić przeżycia i rośnie motywacja, jest czas i na próbę i obserwację, a gdy robisz te same ćwiczenia z innymi, poszerzają się perspektywy i nabierasz więcej zrozumienia! Grupy są 2-3 osobowe.
Kurs kitesurfingu grupowy PZK 1+2+3 to aż 15h nauki w cenie 2050zł/osobę, a jeśli zapiszesz się już dziś, otrzymasz zniżkę, a za cały kurs zapłacisz 1890zł !! To najtańszy kurs kitesurfingu w przeliczeniu na godzinę w naszej ofercie ! Opłaca się ! Rezerwując teraz, wpłacasz tylko zaliczkę 200zł, resztę płacisz dopiero w dzień rozpoczęcia kursu. Wystarczy kliknąć przycisk „Zapisz się Teraz” u góry po prawej stronie przy Kursie Grupowym.

Kurs kitesurfingu indywidualny – gdy chcesz mieć własnego trenera i nie oglądać się na innych

Kurs kitesurfingu PZK 1+2+3 w wersji indywidualnej to pakiet 12h lekcji. Dużo wrażeń i duże osiągnięcia! Intensywnie pochłaniasz wszystkie 3 etapy nauki. Każda lekcja odbywa się indywidualnie, a Twój instruktor skupia całą uwagę tylko na Tobie – gwarancja szybkiego progresu! Kurs Mega Pakiet jest w cenie 2630zł, a jeśli zapiszesz się już dziś, otrzymasz największą zniżkę na kurs indywidualny, a za cały kurs zapłacisz 2370zł. Teraz wpłacasz tylko zaliczkę 200zł, resztę płacisz dopiero w dzień rozpoczęcia kursu. Wystarczy kliknąć przycisk „Zapisz się Teraz” u góry po prawej stronie przy Kursie Indywidualnym.

PROMOCJE

  • Online taniej ! Rezerwując kurs z wyprzedzeniem przez stronę zgarniasz 5-10- a nawet do 15% zniżki na kursie! Wybierz kurs i kliknij „ZAPISZ SIĘ TERAZ”
  • 10% przed i po sezonie ! W miesiącach   maj/do 5 czerwca/od 1 września kupisz u nas kurs kitesurfingu najtaniej otrzymując dodatkowe 5-10% zniżki!
  • Darmowe zakwaterowanie do kursu !  W miesiącach   maj/do 5 czerwca/od 1 września masz możliwość zakwaterowania w naszych przyczepach kempingowych, upewnij się telefonicznie że są jeszcze miejsca, zarezerwuj kurs online  i w komentarzu wpisz „darmowe zakwaterowanie”, przyczepy dzielimy z innymi kursantami, jak w schroniskach, integracyjnie ! Ilość miejsc ograniczona ! Miejsca dostępne tylko po potwierdzeniu

Zakwaterowanie w sezonie: Kurs kitesurfingu nie obejmuje zakwaterowania. Oferujemy wynajem przyczep na Kempingu Chałupy 6 – sprawdź zakładkę PRZYCZEPY CHAŁUPY.

Jeśli chcesz zapisać się na kurs grupowy, a nie masz kursanta do pary, często mamy możliwość dobrania na miejscu partnera na podobnym poziomie nauki, z innych naszych kursantów.

 

 

Kurs Kitesurfingu PZK 1+2+3

Kurs Kitesurfingu Najtaniej w największym pakiecie!

Kitesurfing to niezwykle szybko rozwijający się sport wodny! Polega na poruszaniu po wodzie na desce dzięki napędowi w postaci latawca. Jest to bardzo satysfakcjonująca i popularna dyscyplina sportu, dająca mnóstwo wolności i radości, a z roku na rok zyskuje coraz szersze grono fanów. Jeżeli też czujesz, że kite jest sportem dla ciebie lub chcesz spróbować swoich sił - przygotowaliśmy świetną ofertę pełnego kursu. Mega pakiet to propozycja dla każdego, kto chce w jak najszybszy sposób nauczyć się podstaw i samodzielnie pływać na desce z latawcem.

Nauczysz się wszystkiego

Największą zaletą kursu kitesurfingu Mega Pakiet jest to, że zakłada kompleksową naukę pływania na desce bez jakiegokolwiek wcześniejszego doświadczenia z tym sportem. Jedyne, co musisz ze sobą zabrać na kurs, to dobry humor i szczere chęci, aby wykonywać polecenia instruktora, nauczyć się poruszać na desce i korzystać z tego, co oferuje wiatr. Po ukończeniu kursu kitesurfingu będziesz posiadał/a kompletną wiedzę, która pozwoli Ci na dobranie odpowiedniego wyposażenia oraz bezpieczne pływanie na desce w dowolnych warunkach. Staniesz się niezależnym kitesurferem, który nie będzie już musiał więcej korzystać z pomocy bardziej doświadczonych pływających. Kitesurfing jest prosty w nauce i nie wymaga od Ciebie specjalnego przygotowania, wystarczy tydzień by opanować ten sport! Z każdą godziną naszego kursu, kitesurfing będzie stawał się dla Ciebie łatwiejszy, a Ty i Twój latawiec i deska będziecie rozumieć się coraz lepiej. Nasza propozycja to idealny pomysł dla każdego, kto pragnie w szybki sposób przyswoić podstawowe zasady pływania i pójść o krok dalej. Jest to intensywne kilkanaście godzin nauki, które sprawią, że zrozumiesz jak pływa się na kitesurfingu i dołączysz do grona prawdziwych kitesurferów.

Atrakcyjne warunki

Co dokładnie proponujemy? Mega Pakiet to przede wszystkim kilkanaście godzin nauki pływania pod okiem fachowców. Proponujemy dwie wersje kursu: grupową i indywidualną. Obydwie możliwości mają swoje zalety. Praca wykonywana indywidualnie (sam na sam z instruktorem) to oczywiście najbardziej efektywna próba wykorzystania czasu na wodzie. Przez kilkanaście godzin kursu będziesz pod opieką specjalisty, i przez cały ten czas sprzęt i instruktor będzie skupiony tylko i wyłącznie na Twoim progresie. W wersji grupowej natomiast dzielisz czas i sprzęt z pozostałymi ćwiczącymi osobami, masz dzięki temu więcej czasu na odpoczynek między kolejnymi zadaniami oraz by przyjrzeć się swoim ćwiczeniom z boku. Nauka wraz z innymi uczestnikami kursu jest bardzo owocna, atmosfera podczas współpracy jest pozytywna i motywująca, a grupy są nie więcej niż 3-osobowe. Poza wiedzą i sposobami jej przekazywania zapewniamy ze swojej strony także profesjonalny sprzęt potrzebny do nauki, w tym kamizelkę, kask i piankę, więc nie musisz martwić się w zasadzie o nic. Zabierz ulubiony strój kąpielowy i dobre chęci, a nasi instruktorzy nauczą Cię wszystkiego. Naszą ofertę wyróżnia na pewno atrakcyjna cena kursu kitesurfingu, a im większy pakiet tym większa zniżka. Kurs kitesurfingu najtaniej w Mega Pakiecie. Staramy się odpowiednio wycenić nasze zaangażowanie, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników. Mając na uwadze początkujący poziom kursantów, całość zaplanowana jest w taki sposób, aby zajęcia trwały 2-4 godziny dziennie, nawet do dwóch lekcji dziennie.

Metodologia nauczania kitesurfingu

PZKite

Polski Związek Kiteboardingu
Kemping Chałupy 6 / Brazylia

Pozostałe kursy kitesurfingu

Wyjedź z nami - wyjazdy kite przez cały rok!