fbpx

KURS KITESURFINGU PZKite I+II+III  –  MEGA Pakiet

Kurs grupowy a indywidualny – jaki kurs zrobić?

Wybierz kurs kitesurfingu grupowy – płacisz mniej, zyskujesz więcej godzin

Kurs w grupie to świetny sposób na naukę, nie jesteś sam, motywacja rośnie, jest czas i na próbę i obserwację, a gdy kolejne osoby próbują tego co Ty przed chwilą, poszerzają się perspektywy i nabierasz więcej zrozumienia! Grupy są 2-3 osobowe.
Kurs kitesurfingu grupowy PZK 1+2 to aż 10h nauki w cenie 1099zł/osobę, a jeśli zapiszesz się już dziś, otrzymasz zniżkę, a cały kurs wyjdzie Cię 999zł. Teraz wpłacasz tylko zaliczkę 150zł, resztę płacisz dopiero w dzień rozpoczęcia kursu. Wystarczy kliknąć przycisk „Zapisz się Teraz” u góry po prawej stronie przy Kursie Grupowym.

Kurs kitesurfingu indywidualny – gdy czas to pieniądz

Kurs PZK 1+2 w wersji indywidualnej to pakiet 8h sam na sam z instruktorem, krócej i intensywniej. Kurs PZK 1+2 jest w cenie 1299zł, a jeśli zapiszesz się już dziś, otrzymasz zniżkę, a cały kurs wyjdzie Cię 999zł. Teraz wpłacasz tylko zaliczkę 150zł, resztę płacisz dopiero w dzień rozpoczęcia kursu. Wystarczy kliknąć przycisk „Zapisz się Teraz” u góry po prawej stronie przy Kursie Indywidualnym.

PROMOCJE

  • Online taniej ! Rezerwując kurs z wyprzedzeniem przez stronę zgarniasz 10-15% zniżki na kursie! Wybierz kurs i kliknij „ZAPISZ SIĘ TERAZ”
  • 10% przed i po sezonie ! W miesiącach   maj/do 15 czerwca/od 1 września   otrzymasz dodatkowe 5-10% zniżki!
  • Darmowe zakwaterowanie do kursu !  W miesiącach   maj/do 8 czerwca/od 1 września   masz możliwość zakwaterowania w naszych przyczepach kempingowych, upewnij się telefonicznie że są jeszcze miejsca, zarezerwuj kurs online  i w komentarzu wpisz „darmowe zakwaterowanie”, przyczepy dzielimy z innymi kursantami, jak w schroniskach, integracyjnie ! Ilość miejsc ograniczona ! Miejsca dostępne tylko po potwierdzeniu

Zakwaterowanie w sezonie: Kurs kitesurfingu nie obejmuje zakwaterowania. Oferujemy wynajem przyczep na Kempingu Chałupy 6 – sprawdź zakładkę PRZYCZEPY CHAŁUPY.

Jeśli chcesz zapisać się na kurs grupowy, a nie masz kursanta do pary, często mamy możliwość dobrania na miejscu partnera na podobnym poziomie nauki, z innych naszych kursantów.

 

 

Kurs Kitesurfingu PZK 1+2+3

Kurs Kitesurfingu Najtaniej w największym pakiecie!

kitesurfing to niezwykle szybko rozwijający się sport wodny! Polega na poruszaniu po wodzie desce dzięki napędowi w postaci latawca. Jest bardzo satysfakcjonująca i popularna dyscyplina sportu, dająca mnóstwo wolności radości, a z roku na rok zyskuje coraz szersze grono fanów. Jeżeli uważasz, że sportem dla ciebie lub chcesz spróbować swoich sił - przygotowaliśmy świetną ofertę pełnego kursu. Mega pakiet to propozycja dla każdego, kto chce jak w najszybszy sposób nauczyć się podstaw samodzielnie pływać wodzie.

Nauczysz się wszystkiego

Największą zaletą kursu kitesurfingu Mega Pakiet jest to, że zakłada kompleksową naukę pływania na desce bez jakiegokolwiek wcześniejszego doświadczenia z tym sportem. Jedyne, co musisz ze sobą zabrać na kurs, to dobry humor i szczere chęci, aby nauczyć się poruszać na desce i korzystać z tego, co oferuje wiatr. Po ukończeniu kursu kitesurfingu będziesz posiadał/a kompletną wiedzę, która pozwoli Ci na dobranie odpowiedniego wyposażenia oraz bezpieczne pływanie na desce w dowolnych warunkach. Staniesz się niezależnym kitesurferem, który nie będzie już musiał więcej korzystać z pomocy bardziej doświadczonych pływających. Kitesurfing jest prosty w nauce i nie wymaga od Ciebie specjalnego przygotowania, wystarczy tydzień by opanować ten sport! Z każdą godziną naszego kursu, kitesurfing będzie stawał się dla Ciebie łatwiejszy, a Ty i Twój latawiec i deska będziecie rozumieć się coraz lepiej. Nasza propozycja to idealny pomysł dla każdego, kto pragnie w szybki sposób przyswoić podstawowe zasady pływania i pójść o krok dalej. Jest to intensywne kilkanaście godzin nauki, które sprawią, że staniesz się prawdziwym kitesurferem.

Atrakcyjne warunki

Co dokładnie proponujemy? Mega Pakiet to przede wszystkim kilkanaście godzin nauki pływania pod okiem fachowców. Proponujemy dwie wersje kursu: grupową i indywidualną. Obydwie możliwości mają swoje zalety. Praca wykonywana indywidualnie (sam na sam z instruktorem) to oczywiście najbardziej efektywna próba wykorzystania czasu na wodzie. Przez kilkanaście godzin kursu będziesz pod opieką specjalisty, i przez cały ten czas sprzęt i instruktor będzie skupiony tylko i wyłącznie na Twoim progresie. W wersji grupowej natomiast dzielisz czas i sprzęt z pozostałymi ćwiczącymi osobami, masz dzięki temu więcej czasu na odpoczynek między kolejnymi zadaniami oraz by przyjrzeć się swoim ćwiczeniom z boku. Nauka wraz z innymi uczestnikami kursu jest bardzo owocna, atmosfera podczas współpracy jest bardzo pozytywna, a grupy są nie więcej niż 3-osobowe. Poza wiedzą i sposobami jej przekazywania zapewniamy ze swojej strony także profesjonalny sprzęt potrzebny do nauki, w tym kamizelkę, kask i piankę, więc nie musisz martwić się w zasadzie o nic. Zabierz ulubiony strój kąpielowy i dobre chęci, a nasi instruktorzy nauczą Cię wszystkiego. Naszą ofertę wyróżnia na pewno atrakcyjna cena kursu kitesurfingu, a im większy pakiet tym większa zniżka. Staramy się odpowiednio wycenić nasze zaangażowanie, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników. Mając na uwadze początkujący poziom kursantów, całość zaplanowana jest w taki sposób, aby zajęcia trwały 2-3 godziny dziennie, nawet do dwóch lekcji dziennie.

Metodologia nauczania kitesurfingu

PZKite

Polski Związek Kiteboardingu
Kemping Chałupy 6 / Brazylia

Pozostałe kursy kitesurfingu

Wyjedź z nami - wyjazdy kite przez cały rok!