fbpx

Eventy firmowe

Eventy firmowe

Baza Chałupy 6
Na specjalne życzenie naszych klientów baza Kite Crew staje się miejscem integracji dla większych grup. Oferujemy zakwaterowanie, możliwość wyżywienia w restauracji kempingowej, codzienne zajęcia sportowe z nauką kitesurfingu i aktywnościami wodnymi uprzyjemniającymi pobyt na unikatowej plaży Półwyspu Helskiego, integrację i wspólną zabawę przy muzyce, na plaży w klimacie surf-spotu, oraz inne atrakcje i udogodnienia według idywidualnych ustaleń. Koszt zależny od ilości uczestników i dni, podajemy indywidualnie na każde zapytanie.

Wyjazdy Firmowe
Prowadzimy wyjazdowe szkolenia dla firm - oferta według indywidualnych ustaleń, może zawierać pełny kosztorys wycieczki, wraz z przelotem, zakwaterowaniem i atrakcjami kitesurfingowymi, jak i jedynie ofertę samego szkolenia kitesurfingowego.  

Zapytania:
kasia@kitecrew.pl , 664 711 131 , Kasia Lange

Sport, zabawa, wakacje

eventy firmowe

Poznaj kitesurfing z nami !
EVenty firmowe na plaży w klimacie surferskim!

  Kitesurfing to wspaniała przygoda która pozwoli Ci oderwać się od dnia codziennego i zdystansować od nieistotnych zmartwień i pomoże rozwinąć sportowe umiejętności, zbliżyć się do natury, znaleźć nową pasję i sens kolejnych wakacji – poszukując pięknych plaż i wiatru poznasz wiele ciekawych miejsc, zwiedzisz świat a do tego staniesz się bardziej aktywnym !

  Sprawdź dokąd możesz się z nami zabrać na kite’a:

  Sprawdź na czym polega nauka kitesurfingu :

  Oferta dla firm

  Pozostałe obozy i eventy:

  Poznaj kitesurfing z nami!