fbpx

OBOZY KITESURFINGOWE CHAŁUPY

Obozy kitesurfingowe, obozy surfingowe, jogowe i inne sportowe dla osób pełnoletnich, czyli wszelkich studentów, dorosłych i wolnych dusz 30+Obozy kitesurfingowe to najfajniejsze momenty Waszych wakacji !

Sprawimy by Twój obóz kitesurfingowy w Chałupach był niezapomniany! To właśnie podczas campów bawimy się najlepiej! Dlaczego?

Bo wkładamy w nie najwięcej chęci, zajawki, abyście spędzili ten czas na wspólnej nauce surfingu i kitesurfingu w gronie swoich rówieśników z mnóstwem zajawkowych zajęć pomiędzy nauką, a odpoczynkiem – bo to przecież mają być wasze najlepsze wakacyjne dni !

Kitesurfingowe i surfingowe obozy – czym odróżniają się od innych?

Obozy kitesurfingowe Chałupy 6 to wyjątkowo przygotowany zestaw zajęć i atrakcji ! Powstały dla osób dorosłych (18-30+ lat), które chcą samodzielnie wybrać się na obóz i zwyczajnie dołączyć do grupy by rozpocząć kitesurfing czy surfing, zrelaksować się na surferskim kempingu, pobyć na plaży, na łonie natury, z dala od miasta. Wśród obozów znajdziecie szeroki wybór łączonych obozów Kite & dodatkowy Sport w tym SURFING, YOGA, WAKEBOARDING, TANIEC, TRENING personalny, czy damski Festiwal THE QUEEN OF HEL !
Każdy obóz ma swój charakter i zapewnia unikatowe doświadczenia, spróbuj sam !

1) Terminy 2024:

Dostępne Terminy na Obozy kitesurfingowe w sezonie 2024 w szkole Kite Crew


TerminyRodzaj Dostępność 
26 maja - 2 czerwcaObóz STUDENCKI 18<30+są miejsca
2 - 9 czerwcaObóz KITE & YOGAsą miejsca
9 - 16 czerwcaObóz STUDENCKI 18<30+są miejsca
16 - 23 czerwcaObóz STUDENCKI 18<30+są miejsca
23 - 30 czerwcaObóz SURF & DANCEbrak miejsc
30 czerwca - 7 lipcaObóz KITE & YOGAsą miejsca
8 - 14 lipcaObóz SURF & YOGA dla Kobietsą miejsca
14 - 21 lipcaObóz WAKE & KITEsą miejsca
18 - 25 sierpniaObóz KITE & YOGAsą miejsca
25 sierpnia - 1 wrześniabóz WAKE & KITEsą miejsca
1 - 8 wrześniaObóz KITE & YOGAsą miejsca
8 - 15 wrześniaObóz STUDENCKI 18<30+są miejsca

CO NOWEGO NA NASZYCH OBOZACH?

Obozy kitesurfingowe w Chałupach to rozpoczęcie nauki kitesurfingu w najlepszym do tego miejscu w kraju ! Obóz kitesurfingowy w Chałupach oznacza że budzisz się tuż nas zatoką, ze swojej przyczepy kempingowej dzielą cię metry od wspaniałego spotu jakim jest Zatoka Pucka. Na obozie korzystamy z warunków kiedy tylko się pojawią. Nawet dwa razy dziennie zakładamy pianki neoprenowe i ćwiczymy kitesurfing krok po kroku aż do pierwszych ślizgów po wodzie ! W dni bezwietrzne zabierzemy Cię nad morze gdzie spróbujesz czym jest surfing i poznasz na czym polega wyczuwanie fali, padlowanie i równowaga na desce. Reszta to już bajka, gdy płyniesz z falą i widzisz jak przemieszczasz się po morzu sam, mając tylko deskę surfingową pod nogami. Musisz to poczuć ! Surfing od wielu lat gościł w naszych podróżach a od niedawna wprowadziliśmy go jako regularną aktywność na naszych obozach kitesurfingowych w Chałupach 6.

2) OBOZY KITESURFINGOWE:

 Kliknij w poszczególne kafelki obozów by przeczytać więcej informacji o każdym z nich


3) Poznaj typy obozów


Każdy obóz to zupełnie inna, ciekawa propozycja

– obozy STUDENCKIE 18<30+
– obozy KITE &  YOGA
– obozy WAKE & KITE
– obozy SURF & DANCE
– obóz SURF & YOGA dla Kobiet
– obóz KITE & TRENING
– Kobiecy Festiwal Kitesurfingu​ THE QUEEN OF HEL
– Kite Active Camp THE QUEEN OF HEL
– Pro Camp (lub) Strapless Wave Camp
– Eventy Firmowe​

4) Czym wyróżniają się obozy w Kite Crew


Najciekawsze kite obozy na Helu ​​​

Od wielu lat zajmujemy się obozami i skupiliśmy się na osobach pełnoletnich 18+ i przygotowaniu unikatowej oferty dopasowanej właśnie do pełnoletnich obozowiczów.
Wiemy, że zależy Wam na „quality time” i dobrym wykorzystaniu tego tygodnia, na który długo czekaliście, odkładaliście kasę, czy przeznaczyliście wolne w pracy. Po pierwsze – podstawą obozu jest zdobycie umiejętności pływania na kitesurfingu, ale… to nie wszystko! Bo co gdy nie wieje? Zwykłe gry i zabawy na plaży przez połowę obozu to nie to, musieliśmy więc sami wymyślić rozwiązanie i zaprosiliśmy do naszych obozów wybranych specjalistów!

DAJEMY CI WIĘCEJ !

Naszym celem stało się wypełnienie obozowych dni tym „czymś więcej”. Dodatkowymi, ciekawymi aktywnościami. Pakiet jakiego jeszcze nie było… Dostajesz kurs kitesurfingu i drugie warsztaty na tym samym obozie! Jest to najlepsza gwarancja satysfakcji, nawet w dni gdy nie ma odpowiednich warunków do szkolenia. Dlatego nawiązaliśmy współpracę z super ciekawymi specjalistami, których wiodące sporty świetnie łączą się z kitesurfingiem. Poznajcie ich.

WARSZTATY YOGA : OBOZY JOGOWE KITE & YOGA

To kolejna propozycja, obóz jogowy na którym przejdziesz tygodniowe warsztaty jogi pod okiem fantastycznego instruktora jogi, pasjonaty medytacji o wschodzie słońca i zdrowego trybu życia, Kacpra Matuszewskiego, który jest leaderem naszych obozów KITE & YOGA – z nami odkryjesz nową pasję, a jeśli już ćwiczysz jogę, na pewno docenisz bliskość z naturą, codzienne ćwiczenia na plaży, na otwartym powietrzu, na dodatek joga to również potrzebne rozciąganie dla codziennie męczonych na kitesurfingu mięśni.

SZKOLENIE WAKEBOARDOWE: OBOZY WAKEBOARDOWE WAKE AND KITE

Możesz stać się wakeboarderem! Obóz WAKE & KITE oferuje szkolenie wakeboardowe, którego jakość zapewnia Prorider Kuba Zalejsky ( Nobile Wake Global Team). Ten obóz jest uniwersalny i obejmuje wszystkie poziomy : 1) standardowo poziom początkujący, 2) poziom średni lub zaawansowany na kite, czy wake.
Otrzymujesz gwarancję pływania na desce codziennie !  Wszechstronne doświadczenie zdobyte na tym obozie będzie Twoją solidną podstawą do wszelkich sportów deskowych. Będziesz mógł pasję z pływania na desce kitesurfingowej przenieść na jezioro, wakepark, czy zimowy skowkite !

OBÓZ SURFINGOWY: SURF & YOGA DLA KOBIET

To nowe wydarzenie w kalendarzu naszych obozów. Obóz surfingowy połączony z codzienną jogą, skierowany do Kobiet w każdym wieku. Ten surfingowo – jogowy czas ma pomóc uczestniczkom zadbać o siebie poprzez codzienną praktykę jogi, w tym Pranayama, Yoga twarzy, czy Yin Yoga, oraz sportowe emocje podczas lekcji surfingu, gdzie zaczniesz czuć rytm fal i balans oraz lepsze czucie swojego ciała. Obóz wzbogaci utworzenie kobiecego kręgu, pomoże zajrzeć w głąb siebie, odnaleźć spokój, zacząć czerpać z piękna otaczającej nas natury, korzystać z życia i trochę jak surferzy „odpuścić”.

OBÓZ SPORTOWY KITE & TRENING

Odpowiadając na potrzeby osób, które potrzebują stałej aktywności mamy obóz KITE & TRENING. Jest to połączony obóz kitesurfingowy i codzienny trening personalny, z elementami Stretchingu, Siłowymi i Kickboxingu. Specjalnie podczas tego obozu trenerem będzie wielokrotnie utytułowana zawodniczka Kickboxingu, Vice-Mistrzyni Europy Sandra Drabik. Niech Was nie przeraża tytuły, poziom treningów będzie dostosowany do każdego uczestnika. Chcielibyśmy zrzeszyć zarówno zupełnych laików, którzy kochają ruch i wszystkiego chcą spróbować, jak i osoby trenujące Kickboxing. Ponieważ będziemy w Chałupach, treningi będą dostosowane do zewnętrznych warunków plenerowych, bez większych przyrządów.

KOBIECY FESTIWAL KITESURFINGU THE QUEEN OF HEL I OBÓZ KITESURFINGOWY KITE ACTIVE CAMP

Festiwal i obóz kitesurfingowy wyłącznie dla kobiet! Tutaj wszystkie kitesurferki wreszcie mogą robić to co najbardziej kochają ! W Festiwalu może wziąć udział każda kobieta, kitesurferka lub przyszła kitesurferka. Wejdź na stronę obozu i zapisz się już dziś na Kobiecy Festiwal Kitesurfingu THE QUEEN OF HEL !

The Queen of Hel to również obóz kitesurfingowy nastawiony na 100% aktywności: Kite Active Camp. To 5-dniowy obóz kitesurfingowy dla zarówno początkujących dziewczyn, które chcą się nauczyć szybko i w przyjaznym gronie, jak i dla zaawansowanych riderek. Główną trenerką na obozie jest międzynarodowa gwiazda kitesurfingu, wielokrotna Mistrzyni Świata we Frestyle’u i Kite Park League: Karolina Winkowska !!​

Opublikowane na stronach internetowych www.kitecrew.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty imprezy turystycznej ani oferty powiązanych usług turystycznych w myśl art. 4-6 Ustawy z dnia 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych.