fbpx

Przyczepy Chałupy 6

Wynajem Przyczep Kempingowych

Napisz do nas:

(rezerwacji dokonuje się mailowo)

e-mail:  info@kitecrew.pl 

Baza noclegowa dla naszych kursantów!

Wynajem przyczep kempingowych – Noclegi Chałupy 6

Cennik 2024: 

 • 700zł */ dobę  za przyczepy Standard:  przyczepa nr 1-OCEAN (max 4 os);  przyczepa nr 2-LMC (max 5 os),  przyczepa nr 3-TARIFA (max 5 os)
 • 750zł */ dobę za przyczepy typu Komfort:  przyczepa nr 4-WILK (max 5 os) ;  przyczepa nr 5-CALIFORNIA ( max 6 os),  przyczepa nr 6-HAWAII (max 6 os)

* – plus opłata klimatyczna odprowadzana do Gminy Władysławowo = 75zł/tydzień (2,70zł/os/dobę) płatna w gotówce

W pełnym sezonie cena uwzględnia wszystkie opłaty kempingowe za noclegi, oraz postój 1 samochodu, nie uwzględnia opłaty klimatycznej. Poza sezonem należy dodatkowo doliczyć opłaty kempingowe.
W pełnym sezonie wynajmujemy przyczepy w terminach tygodniowych (7 noclegów) i przyjmujemy rezerwacje od niedzieli do niedzieli.

Terminy 2024:

( 7-dniowe , od niedzieli – do niedzieli)

Lipiec                     7-14.07       14-21.07              21-28.07         28.07-4.08               30.06-07.07​​  brak miejsc

Sierpień               04-11.08         11-18.08          25.08-1.09                                      18-25.08  brak miejsc​

​Majówka              29.04-04.05​

Boże Ciało           30.05-02.06​

POZA SEZONEM : czyli po majówce cały maj od 5 maja do 16 czerwca i we wrześniu 1-15 września :
 •  50% ceny* czyli 350zł oraz 375zł/dobę podstawy
 • oraz dodatkowo należy doliczyć opłaty kempingowe dzienne i opłatę klimatyczną : 25zł/każdą osobę, 20zł/prąd, 20zł/auto, czyli przy 4-osobowym wynajmie z autem = 140zł/dobę​, przy 5-os + auto = 160zł/dobę

Wypożyczalnia przyczep kempingowych – rodzaje przyczep

Zdjęcia i rozkład łóżek na dole strony, w Galerii.

Standard :

Przyczepa nr 1 OCEAN mała przyczepa o dł. 5m, wygodna, z głębokiem przedsionkiem Isabella. Przyczepa 2-4 osobowa, posiada 2 podwójne łóżka. W przedsionek z podłogą. Opis poniżej w galerii.

Przyczepa nr 2 LMC  duża przyczepa o długości 7m, dla 4-5-osób​, dwa podwójne łóżka i łóżko piętrowe. Polecamy kilkuosobowym grupkom kursantów, szukającym zakwaterowania na terenie bazy kitesurfingu w samym centrum kempingu, lub rodzinie z dziećmi (łóżko piętrowe). Przedsionek z zasłonkami, stolik, krzesła, środki czystości, podłoga.

Przyczepa nr 3 TARIFA, przyczepa 5-osobowa z pełnowymiarowym długim łóżkiem piętrowym, łóżkiem pojedynczym i podwójnym, pomieści rodzinę z dorastającymi dziećmi, lub nawet do piątki studentów w opcji dzielenia łóżka 2-osobowego. Przedsionek ze stolikiem, krzesłami, lodówką, środki czystości, podłoga.

Komfort :

Przyczepa nr 4 WILK  5-osobowa​, o długości 6,5m, w środku z dwoma łóżkami 2-osobowymi i jedynką. Brak łazienki dodaje przestrzeni w środku. W przedsionku oprócz stołu z krzesłami znajdują się leżak i stolik na kawę, środki czystości, podłoga.​

Przyczepa nr 5 CALIFORNIA 5-6 osobowa, o długości 7m, posiada trzy kanapy, a więc wiele miejsca spania. Brak łazienki dodaje przestrzeni w środku. W przedsionku oprócz stołu z krzesłami znajdują się leżak i stolik na kawę, środki czystości, podłoga.

 Przyczepa nr 6 HAWAII  5-6 osobowa, o długości 7,20m, posiada dużo szafek, rozkładaną na łóżko rogówkę ze stolikiem, łóżko małżeńskie i piętrowe. W przedsionku stół z krzesłami, leżak, stolik na kawę, środki czystości, podłoga.

Przyczepy nie posiadają podłączenia do wody, ani toalety. Zaledwie 30m obok znajdują się sanitariaty z toaletami, prysznicami i miejscem do mycia naczyń.

Wyposażenie przyczep kempingowych:

 • część kuchenna: kuchenka turystyczna elektryczna, czajnik bezprzewodowy, naczynia, sztućce, lodówka turystyczna;
 • wyposażenie: szafa, wiele mniejszych półek
 • przedsionki: są rozłożone od czerwca do początku września, mają podłogę, stół z krzesłami, lampkę, światełka
 • farelka

POŚCIEL WE WŁASNYM ZAKRESIE.

 Atrakcje kempingu

Na kempingu dostępne są:

 • szkoła kitesurfingu Kite Crew
 • sklep spożywczy (20m),
 • sklep odzieżowy (100m),
 • restauracja Karma (30m),
 • 2 Food-tracki: burgery i kanapki oraz gofry i desery,
 • koktajl bar,
 • plac zabaw,
 • szkółka z animacjami dla dzieci – przedszkole dla dzieci na kempingu Surf baza
 • kort tenisowy,
 • plażowa siłownia i crossfit park,
 • 3 sanitariaty (30m),
 • pralnia i suszarnia ubrań
 • znakomita lokalizacja! tylko 300m do Chałup gdzie znajdziecie restauracje, bary, sklepy całodobowe, PKP, PKS itp
 • w okresie lipiec – sierpień : muzyczna strefa Bacardi, darmowe koncerty 2x w tygodniu, lekcje gotowania z Masterchef, kino letnie Chałupy 6, stand up’y i wiele ciekawych promocji i samplingów.

ZALICZKA

Wynajem przyczep kempingowych jest zabezpieczany Zaliczką – Kaucją.  Zaliczka w wysokości 1500zł  jest pobierana przy składaniu rezerwacji i stanowi KAUCJĘ na poczet ewentualnych szkód, oraz oddania przyczepy w nienagannym porządku; jest zwracana na koniec wyjazdu. Zaliczka/kaucja nie jest częścią opłaty za przyczepę.

Wszystkie szkody spowodowane w przyczepie przez Najemcę do wysokości kaucji spowodują zatrzymanie kaucji przez Wynajmującego, a szkody powyżej wysokości kaucji spowodują przejście na drogę sądową w celu egzekucji wysokości szkód powyżej kwoty kaucji.

Przyczepy NALEŻY oddać w stanie czystym – posprzątaną z pozamiatanym piaskiem oraz umytymi naczyniami, jeśli przyczepa nie jest posprzątana, pobierana jest opłata 200zł, która pomniejsza zwracaną Kaucję.

Prosimy zapoznać się z Regulaminem. Złożenie rezerwacji oznacza zapoznanie się i zaakceptowanie Regulaminu.

Regulamin

Regulamin wynajmu przyczep

WYPOŻYCZALNIA PRZYCZEP - GALERIA


Przyczepa 1 OCEAN – typu Standard

4-osobowa, mniejsza przyczepa, 2 podwójne łóżka, jedno stałe, drugie składane na stolik i 2 ławy. Głębszy niż inne przedsionek Isabella posiada stół z krzesłami, lodówkę, lampkę, miotłę, zmiotkę i szufelkę. Max ilość osób = 4.

Przyczepa 2 LMC – typu Standard

5 – osobowa , o długości 7m,  dwa podwójne łóżka: jedno w salonie (składane na stolik i podkowę) i drugie w sypialni (stałe), plus mały pokoik z łóżkiem piętrowym (dolne łóżko ogólnoużytkowe, górne łóżko tylko dla dziecka do 50kg), przedsionek ze stołem, krzesłami, lampką, przyborami ze środkami czystości, podłogą. Max ilość osób = 5.

Przyczepa 3 TARIFA – typu Standard

5-osobowa, podkowa ze stolikiem rozkładana na łóżko 2-osobowe, 3 łóżka pojedyncze: w tym piętrowe z dwoma pojedynczymi łóżkami o dł. 2m, oraz łóżko pojedyncze składane na stolik z siedzeniami. Przedsionek z pełnym wyposażeniem: stół, krzesła, lampa stojąca, skrzynka, miotła, zmiotka i szufelka, drewniana podłoga. Max ilość osób = 5.

Przyczepa 4 WILK – typu Komfort

5-osobowa, łóżko 2-osobowe stałe, podkowa ze stolikiem rozkładana na łóżko 2-osobowe, łóżko pojedyncze składane na stolik z siedzeniami; przedsionek z pełnym wyposażeniem: stół, krzesła, leżak, stoliczek na kawę, lampa stojąca, skrzynka, miotła, zmiotka i szufelka. Max ilość osób = 5.

Przyczepa 5 CALIFORNIA – typu Komfort

5-6-osobowa, trzy kanapy rozkładane na 2-osobowe łóżka, obszerna, przedsionek z pełnym wyposażeniem: stół, krzesła, leżak, stoliczek na kawę, lampa stojąca, skrzynka, miotła, zmiotka i szufelka. Max ilość osób = 6.

Przyczepa 6 HAWAII – typu Komfort

Przyczepa 5-6 osobowa. Duża podkowa składana na 2-3 osobowe łóżko, po środku 2-os łóżko małżeńskie z materacem, z tyłu „pokoik” z łóżkiem piętrowym (2 pojedyncze materace 1,80 x 70cm) oraz stoliczkiem dla dzieci z 2 miejscami do siedzenia; przedsionek z pełnym wyposażeniem: stół, krzesła, leżak, stoliczek na kawę, lampa stojąca, skrzynka, miotła, zmiotka i szufelka. Max ilość osób = 6.

KEMPING CHAŁUPY 6 i PÓŁWYSEP HELSKI

Chałupy 6 i Półwysep Helski

Kemping Chałupy 6 / Pole namiotowe nr 6 to część przepięknego Nadmorskiego Parku Krajobrazowego którzy leży na Półwyspie Helskim. Półwysep Helski ciągnie się 35 km do położonego na jego końcu miasta Hel. Uwielbiany przez tysiące turystów Półwysep ma szerokość od zaledwie 400m do 3km.

Przyczepy Hel

Przez cały Półwysep Helski ciągnie się ścieżka rowerowa, która jest dosyć ruchliwa w obrębie Chałup w trakcie sezonu, jednak jak tylko wyjedzie się za miasto, można odczuć spokój i bliskość z naturą gdzie można wybrać się na rower, longboard, deskorolkę, rolki, czy spacer, zmierzając okoliczne lasy i widoki Zatoki i Morza Bałtyckiego.

Kemping Chałupy

Kemping Chałupy 6 znajduje się w odległości 6km od miasta Władysławowa i zaledwie 300m od wioski Chałupy.

Położony jest po stronie Zatoki Puckiej i ciągnie się wzdłuż plaży Zatoki. Zatoka Pucka to zdecydowanie najlepszy spot kitesurfingowy i windsurfingowy w Polsce, z połaciami płaskiej wody, daje bezpieczne warunki do szkolenia. Kursy kitesurfingu odbywają się codziennie.

Atrakcje turystyczne Półwyspu:

– piękne plaże miejscowości  Władysławowo, Chałupy, Kuźnica, Jurata, Jastarnia, Hel

– fokarium w Helu

– Muzeum Obrony Wybrzeża w Helu

– molo w Juracie

– przystań i port w Kuźnicy

– kościół Rybacki w Kuźnicy

– ścieżka podróżnicza Torfowe Kłyje w Jastarni

– latarnia morska i inne zabytki w Jastarni

– bunkry w Jastarni

– plaża naturystów w Chałupach

– Hallerówka, oraz Port we Władysławowie

Przyczepy Chałupy – okolica naszej wypożyczalni

Jest to świetne miejsce na wypoczynek, turystycznie mocno rozwinięte w sezonie Chałupy oferują: restauracje, smażalnie ryb, place zabaw dla dzieci, festiwale muzyczne, kluby, imprezy.

Wypożyczalnia przyczep kempingowych Chałupy 6 znajduje się w centrum wibrującego kempingu Chałupy 6 który słynie z nowoczesności, czystości, szerokiej gamie atrakcji sportowych, kulturowych i rozrywkowych, oraz dobrej kuchni restauracji, oraz food track’ów. Przyczepy kempingowe Chałupy 6 leżą w samym centrum kempingu od strony Zatoki, plaża znajduje się tuż obok, a z drugiej strony wszystkie atrakcje kempingu – restauracja, sklep, sanitariaty, pralnia i suszarnia ubrań. Wypożyczalnia przyczep posiada biuro w szkole Kite Crew otwarte codziennie pon-ndz od 9 -19 , dzięki czemu zawsze możemy pomóc, doradzić. Przyczepy kempingowe są komfortowe i zadbane. Przestrzeń powiększa przedsionek który znajduje się przed każdą przyczepą, a w nim stół i krzesła. Zapraszamy

Przyczepy Kempingowe Chałupy 6 / Wypożyczalnia Przyczep Kempingowych / Wynajem Przyczep / Kemping Chałupy 6 Przyczepy / Kempingi na Chałupach / Profesjonalna Wypożyczalnia Przyczep Kempingowych na Półwyspie Helskim


Przyczepa kempingowa Hel – noclegi Chałupy

Szkoła kitesurfingu Kite Crew to miejsce gdzie rozpocząć naukę kitesurfingu może każdy ! Aby zapewnić Wam najlepszy dostęp do szkolenia i warunków przez cały okres przyjazdu do nas, dbamy by nasze niewielkie zaplecze noclegowe było zarezerwowane dla Was, a wypożyczalnia przyczep kempingowych zawsze miała miejsce dla kursantów. Wybierając i rezerwując kurs kitesurfingu wybierzcie tydzień w którym chcielibyście do nas przyjechać o wyślijcie mailowo zapytanie lub zadzwońcie by sprawdzić naszą dostępność i zarezerwować sobie przyczepkę.

Przyczepy kempingowe tuż przy plaży

Nasza wypożyczalnia przyczep kempingowych to kilka przyczep przygotowanych dla kitesurferów i ich rodzin, lub osób, które zaplanowały wakacje razem. Przyczepy kempingowe znajdują się bardzo blisko plaży, tuż za biurem szkoły, z dostępem do plaży przez bazą szkoły. Zaledwie 20m od naszych przyczep kempingowych znajdują się sanitariaty z osobnymi toaletami i prysznicami damskimi i męskimi, tuż obok jest sklep spożywczy, restauracja Karma, a wychodząc z naszej alejki znajdziecie lodziarnię, foodtrucki, sklep odzieżowy, bar Bacardi, strefę chill out, plac zabaw, pralnia i suszarnia ubrań – wszystko w zasięgu 50m.

Przyczepy kempingowe wynajmowane w szkole Kite Crew znajdują się w samym centrum kempingu, zarówno nasza plaża jak i cały kemping Chałupy 6 mocno żyją swoim życiem, a nasza okolica jest wiecznie w ruchu.

Obozy kitesurfingowe Chałupy

Wynajem przyczep kempingowych to również powód dla którego możemy gościć Was na naszych ciekawych obozach, łączących różne aktywności i tworzących niezapomniane momenty ! Zapraszamy na jeden z obozów: obóz Kite & Yoga, obóz Wake & Kite, obóz Kite & Dance, oraz kobiecy Kite Active Camp z The Queen of Hel. Więcej na stronie OBOZÓW KITE  https://www.kitecrew.pl/portfolio/obozy-kitesurfingowe-chalupy-6/