fbpx

Przyczepy Chałupy 6

Wynajem Przyczep Kempingowych


Rezerwazje:

info@kitecrew.pl 

​ Wynajem przyczep kempingowych – Noclegi Chałupy 6

 Cennik 2024: 

♦​​♦​♦​​ W sezonie:

 • 700zł */ dobę  za przyczepy Standard:  przyczepa nr 1-OCEAN (max 4 os);  przyczepa nr 2-LMC (max 5 os),  przyczepa nr 3-TARIFA (max 5 os)
 • 750zł */ dobę za przyczepy typu Komfort:  przyczepa nr 4-BALI (max 5 os) ;  przyczepa nr 5-CALIFORNIA ( max 5-6 os),  przyczepa nr 6-HAWAII (max 6 os)

* – plus opłata klimatyczna odprowadzana do Gminy Władysławowo = 14zł/dzień (ok 100zł/tydzień) płatna w gotówce

W pełnym sezonie cena uwzględnia wszystkie opłaty kempingowe za noclegi, oraz postój 1 samochodu, nie uwzględnia opłaty klimatycznej. Poza sezonem należy dodatkowo doliczyć opłaty kempingowe.
W pełnym sezonie wynajmujemy przyczepy w terminach tygodniowych (7 noclegów) i przyjmujemy rezerwacje od niedzieli do niedzieli.

​​​​♦​♦​♦​ ​Poza sezonem:

(maj od 5 – 29 maja oraz od 2 – 16 czerwca i we wrześniu 1-15 września)

 •  50% ceny* czyli 350zł oraz 375zł/dobę podstawy
 • PLUS opłaty kempingowe dzienne i opłata klimatyczna : 25zł/każdą osobę, 25zł/prąd, 25zł/auto, 14zł/dzień opłata miejska, czyli przy 4-osobowym wynajmie z autem = 164zł/dobę​, przy 5-os + auto = 189zł/dobę

​ Terminy w sezonie 2024:

( 7-dniowe , od niedzieli – do niedzieli)

Lipiec                    7-14.07       14-21.07              21-28.07         28.07-4.08               30.06-07.07​​  brak miejsc

Sierpień               04-11.08         11-18.08          25.08-1.09                                      18-25.08  brak miejsc​

​Majówka              29.04-04.05​

Boże Ciało           30.05-02.06​​

Rodzaje przyczep:

Zdjęcia i rozkład łóżek na dole strony, w Galerii.

​ Przyczepy Standard :

Przyczepa nr 1 OCEAN mała przyczepa o dł. 5m, wygodna, z głębokiem przedsionkiem Isabella. Przyczepa 2-4 osobowa, posiada 2 podwójne łóżka. W przedsionek z podłogą. Opis poniżej w galerii.

Przyczepa nr 2 LMC  duża przyczepa o długości 7m, dla 4-5-osób​, dwa podwójne łóżka i łóżko piętrowe. Polecamy kilkuosobowym grupkom kursantów, szukającym zakwaterowania na terenie bazy kitesurfingu w samym centrum kempingu, lub rodzinie z dziećmi (łóżko piętrowe). Przedsionek z zasłonkami, stolik, krzesła, środki czystości, podłoga.

Przyczepa nr 3 TARIFA, przyczepa 5-osobowa z pełnowymiarowym długim łóżkiem piętrowym, łóżkiem pojedynczym i podwójnym, pomieści rodzinę z dorastającymi dziećmi, lub nawet do piątki studentów w opcji dzielenia łóżka 2-osobowego. Przedsionek ze stolikiem, krzesłami, lodówką, środki czystości, podłoga.

♦​ Przyczepy Komfort :

Przyczepa nr 4 BALI  5-osobowa​, o długości 6,5m, w środku z dwoma łóżkami 2-osobowymi i jedynką. Brak łazienki dodaje przestrzeni w środku. W przedsionku oprócz stołu z krzesłami znajdują się leżak i stolik na kawę, środki czystości, podłoga.​

Przyczepa nr 5 CALIFORNIA 5-6 osobowa, o długości 7m, posiada trzy kanapy, a więc wiele miejsca spania. Brak łazienki dodaje przestrzeni w środku. W przedsionku oprócz stołu z krzesłami znajdują się leżak i stolik na kawę, środki czystości, podłoga.

 Przyczepa nr 6 HAWAII  5-6 osobowa, o długości 7,20m, posiada dużo szafek, rozkładaną na łóżko rogówkę ze stolikiem, łóżko małżeńskie i piętrowe. W przedsionku stół z krzesłami, leżak, stolik na kawę, środki czystości, podłoga.

Przyczepy nie posiadają podłączenia do wody, ani toalety. Zaledwie 30m obok znajdują się sanitariaty z toaletami, prysznicami i miejscem do mycia naczyń.

Wyposażenie przyczep:

 • część kuchenna: kuchenka turystyczna elektryczna, czajnik bezprzewodowy, naczynia, sztućce, lodówka turystyczna;
 • wyposażenie: szafa, wiele mniejszych półek
 • przedsionki: są rozłożone od czerwca do początku września, mają podłogę, stół z krzesłami, lampkę, światełka
 • farelka

 Pościel we własnym zakresie (zabierz śpiwór, prześcieradło, poduszki).

​ Zadatek

Rezerwacja przyczepy kempingowej jest zabezpieczana przez wpłatę Zadatku.  Zadatek w wysokości 1500zł jest pobierana przy składaniu rezerwacji i pozostaje w kasie szkoły do zakończenia pobytu, jako KAUCJA na poczet ewentualnych szkód.

Wszystkie szkody spowodowane w przyczepie przez Najemcę do wysokości kaucji spowodują zatrzymanie kaucji przez Wynajmującego, a szkody powyżej wysokości kaucji spowodują przejście na drogę sądową w celu egzekucji wysokości szkód powyżej kwoty kaucji.

Przyczepy NALEŻY oddać w stanie czystym – posprzątaną z pozamiatanym piaskiem oraz umytymi naczyniami, jeśli przyczepa nie jest posprzątana, pobierana jest opłata 200zł, która pomniejsza zwracaną Kaucję.

Prosimy zapoznać się z Regulaminem. Wpłacenie zadatku oznacza zapoznanie się i zaakceptowanie Regulaminu.

♦​ ​Zapłata za wynajem 

Pełną kwotę wynajmu za cały pobyt należy wpłacić w gotówce, w dzień przyjazdu w biurze szkoły Kite Crew. Zadatek nie jest liczony jako cześć zapłaty, lecz jako Kaucja. Kaucja jest zwracana na koniec pobytu przy zdawaniu przyczepy.

♦​ ​Regulamin

Regulamin wynajmu przyczep

Godziny check-in i check-out, Zasady odbioru kluczy po zakmnięciu biura (po 19:00), Zasady opłacania szkód znajdują się w regulaminie, w linku powyżej.

WYPOŻYCZALNIA PRZYCZEP - GALERIA


♦​ ​Przyczepa 1 OCEAN – Standard

4-osobowa, mniejsza przyczepa, 2 podwójne łóżka, jedno stałe, drugie składane na stolik i 2 ławy. Głębszy niż inne przedsionek Isabella, z podłogą, w przedsionku stół z krzesłami, lodówka, lampa stojąca, światełka, wieszak na pianki, miotła, zmiotka i szufelka. Max ilość osób = 4.

 Przyczepa 2 LMC – Standard

5 – osobowa , o długości 7m,  dwa podwójne łóżka: jedno w salonie (składane na stolik i podkowę) i drugie w sypialni (stałe), plus mały pokoik z łóżkiem piętrowym (dolne łóżko ogólnoużytkowe, górne łóżko tylko dla dziecka do 50kg). Przedsionek z podłogą, zawiera stół, krzesła, lampę, światełka, wieszak na pianki, oraz środki czystości. Max ilość osób = 5.

​​​♦​ Przyczepa 3 TARIFA – typu Standard

5-osobowa, podkowa ze stolikiem rozkładana na łóżko 2-osobowe, 3 łóżka pojedyncze: w tym piętrowe z dwoma pojedynczymi łóżkami o dł. 2m, łóżko pojedyncze składane na stolik z siedzeniami. Przedsionek z podłogą i pełnym wyposażeniem: stół, krzesła, lampa stojąca, wieszak na pianki, skrzynka miotłą, zmiotką i szufelką. Max ilość osób = 5.

♦​ Przyczepa 4 BALI – typu Komfort

5-osobowa, łóżko 2-osobowe stałe, podkowa ze stolikiem rozkładana na łóżko 2-osobowe, łóżko pojedyncze składane na stolik z siedzeniami; przedsionek z drewnianą podłogą z pełnym wyposażeniem: stół, krzesła, leżak, stoliczek na kawę, lampa stojąca, wieszak na pianki, pojemnik do naczyń, skrzynka, miotła, zmiotka i szufelka. Max ilość osób = 5.

​ Przyczepa 5 CALIFORNIA – typu Komfort

5-6-osobowa, trzy kanapy rozkładane na 2-osobowe łóżka, obszerna, przedsionek z pełnym wyposażeniem: stół, krzesła, leżak, stoliczek na kawę, lampa stojąca, wieszak na pianki, skrzynka, miotła, zmiotka i szufelka. Max ilość osób = 6.

​ Przyczepa 6 HAWAII – typu Komfort

Przyczepa 5-6 osobowa. Duża podkowa składana na 2-3 osobowe łóżko, po środku 2-os łóżko małżeńskie z materacem, z tyłu „pokoik” z łóżkiem piętrowym (2 pojedyncze materace 1,80 x 70 cm) oraz stoliczkiem dla dzieci z 2 miejscami do siedzenia; przedsionek z drewnianą podłogą i pełnym wyposażeniem: stół, krzesła, leżak, stoliczek na kawę, lampa stojąca, wieszak na pianki, skrzynka, miotła, zmiotka i szufelka. Max ilość osób = 6.

Przyczepa kempingowa Hel – noclegi Chałupy

Szkoła kitesurfingu Kite Crew to miejsce gdzie rozpocząć naukę kitesurfingu może każdy ! Aby zapewnić Wam najlepszy dostęp do szkolenia i warunków przez cały okres przyjazdu do nas, dbamy by nasze niewielkie zaplecze noclegowe było zarezerwowane dla Was, a wypożyczalnia przyczep kempingowych zawsze miała miejsce dla kursantów. Wybierając i rezerwując kurs kitesurfingu wybierzcie tydzień w którym chcielibyście do nas przyjechać o wyślijcie mailowo zapytanie lub zadzwońcie by sprawdzić naszą dostępność i zarezerwować sobie przyczepkę.

Przyczepy kempingowe tuż przy plaży

Nasza wypożyczalnia przyczep kempingowych to kilka przyczep przygotowanych dla kitesurferów i ich rodzin, lub osób, które zaplanowały wakacje razem. Przyczepy kempingowe znajdują się bardzo blisko plaży, tuż za biurem szkoły, z dostępem do plaży przez bazą szkoły. Zaledwie 20m od naszych przyczep kempingowych znajdują się sanitariaty z osobnymi toaletami i prysznicami damskimi i męskimi, tuż obok jest sklep spożywczy, restauracja Karma, a wychodząc z naszej alejki znajdziecie lodziarnię, foodtrucki, sklep odzieżowy, bar Bacardi, strefę chill out, plac zabaw, pralnia i suszarnia ubrań – wszystko w zasięgu 50m.

Przyczepy kempingowe wynajmowane w szkole Kite Crew znajdują się w samym centrum kempingu, zarówno nasza plaża jak i cały kemping Chałupy 6 mocno żyją swoim życiem, a nasza okolica jest wiecznie w ruchu.

Obozy kitesurfingowe Chałupy

Wynajem przyczep kempingowych to również powód dla którego możemy gościć Was na naszych ciekawych obozach, łączących różne aktywności i tworzących niezapomniane momenty ! Zapraszamy na jeden z obozów: obóz Kite & Yoga, obóz Wake & Kite, obóz Kite & Dance, oraz kobiecy Kite Active Camp z The Queen of Hel. Więcej na stronie OBOZÓW KITE  https://www.kitecrew.pl/portfolio/obozy-kitesurfingowe-chalupy-6/

 

KEMPING CHAŁUPY 6 i PÓŁWYSEP HELSKI

Chałupy 6 i Półwysep Helski

Kemping Chałupy 6 / Pole namiotowe nr 6 to część przepięknego Nadmorskiego Parku Krajobrazowego którzy leży na Półwyspie Helskim. Półwysep Helski ciągnie się 35 km do położonego na jego końcu miasta Hel. Uwielbiany przez tysiące turystów Półwysep ma szerokość od zaledwie 400m do 3km.

Przyczepy Hel

Przez cały Półwysep Helski ciągnie się ścieżka rowerowa, która jest dosyć ruchliwa w obrębie Chałup w trakcie sezonu, jednak jak tylko wyjedzie się za miasto, można odczuć spokój i bliskość z naturą gdzie można wybrać się na rower, longboard, deskorolkę, rolki, czy spacer, zmierzając okoliczne lasy i widoki Zatoki i Morza Bałtyckiego.

Kemping Chałupy

Kemping Chałupy 6 znajduje się w odległości 6km od miasta Władysławowa i zaledwie 300m od wioski Chałupy.

Położony jest po stronie Zatoki Puckiej i ciągnie się wzdłuż plaży Zatoki. Zatoka Pucka to zdecydowanie najlepszy spot kitesurfingowy i windsurfingowy w Polsce, z połaciami płaskiej wody, daje bezpieczne warunki do szkolenia. Kursy kitesurfingu odbywają się codziennie.

Atrakcje turystyczne Półwyspu:

– piękne plaże miejscowości  Władysławowo, Chałupy, Kuźnica, Jurata, Jastarnia, Hel

– fokarium w Helu

– Muzeum Obrony Wybrzeża w Helu

– molo w Juracie

– przystań i port w Kuźnicy

– kościół Rybacki w Kuźnicy

– ścieżka podróżnicza Torfowe Kłyje w Jastarni

– latarnia morska i inne zabytki w Jastarni

– bunkry w Jastarni

– plaża naturystów w Chałupach

– Hallerówka, oraz Port we Władysławowie

Przyczepy Chałupy – okolica naszej wypożyczalni

Jest to świetne miejsce na wypoczynek, turystycznie mocno rozwinięte w sezonie Chałupy oferują: restauracje, smażalnie ryb, place zabaw dla dzieci, festiwale muzyczne, kluby, imprezy.

Wypożyczalnia przyczep kempingowych Chałupy 6 znajduje się w centrum wibrującego kempingu Chałupy 6 który słynie z nowoczesności, czystości, szerokiej gamie atrakcji sportowych, kulturowych i rozrywkowych, oraz dobrej kuchni restauracji, oraz food track’ów. Przyczepy kempingowe Chałupy 6 leżą w samym centrum kempingu od strony Zatoki, plaża znajduje się tuż obok, a z drugiej strony wszystkie atrakcje kempingu – restauracja, sklep, sanitariaty, pralnia i suszarnia ubrań. Wypożyczalnia przyczep posiada biuro w szkole Kite Crew otwarte codziennie pon-ndz od 9 -19 , dzięki czemu zawsze możemy pomóc, doradzić. Przyczepy kempingowe są komfortowe i zadbane. Przestrzeń powiększa przedsionek który znajduje się przed każdą przyczepą, a w nim stół i krzesła. Zapraszamy

Przyczepy Kempingowe Chałupy 6 / Wypożyczalnia Przyczep Kempingowych / Wynajem Przyczep / Kemping Chałupy 6 Przyczepy / Kempingi na Chałupach / Profesjonalna Wypożyczalnia Przyczep Kempingowych na Półwyspie Helskim

Atrakcje kempingu

Na kempingu dostępne są:

 • szkoła kitesurfingu Kite Crew
 • sklep spożywczy (20m),
 • sklep odzieżowy (100m),
 • restauracja Karma (30m),
 • 2 Food-tracki: burgery i kanapki oraz gofry i desery,
 • koktajl bar,
 • plac zabaw,
 • szkółka z animacjami dla dzieci – przedszkole dla dzieci na kempingu Surf baza
 • kort tenisowy,
 • plażowa siłownia i crossfit park,
 • 3 sanitariaty (30m),
 • pralnia i suszarnia ubrań
 • znakomita lokalizacja! tylko 300m do Chałup gdzie znajdziecie restauracje, bary, sklepy całodobowe, PKP, PKS itp
 • w okresie lipiec – sierpień : muzyczna strefa Bacardi, darmowe koncerty 2x w tygodniu, lekcje gotowania z Masterchef, kino letnie Chałupy 6, stand up’y i wiele ciekawych promocji i samplingów.