fbpx

Regulamin Wypożyczalni Przyczep Kempingowych

REZERWACJA
1.    W celu rezerwacji przyczepy należy wysłać e-maila na adres info@kitecrew.pl .
2.    Po otrzymaniu e-maila od Klienta, z danymi: Imię, Nazwisko, Nr telefonu, E-mail , Termin;  zostaje wysłany mail zwrotny z Dokumentem Rezerwacji Wstępnej.
3.    Zadatek: Aby dopełnić rezerwację należy wpłacić Zadatek w wysokości 1500zł na konto podane w Dokumencie Rezerwacji Wstępnej. Wpłata Kaucji powinna nastąpić w terminie 3 dni od otrzymania wiadomości pocztą elektroniczną z numerem konta.

4.    Zapłata: Na miejscu w dzień przyjazdu wnosi się wpłatę o wartości pełnej ceny wynajmu za okres pobytu – pełna cena wynajmu za okres 7 dni (przy rezerwacji tygodniowej), lub inaczej według ilości rezerwowanych dni poza sezonem.

5.    Kaucja: Wynosi 1500zł i jest pobierana w dzień przyjazdu, na poczet ewentualnych zniszczeń i oddawana w dzień wyjazdu. Umownie traktuje się wpłacony Zadatek jako Kaucję.
6.    Zapłata z góry: Wynajmujący może również dokonać rezerwacji wpłacając na konto całą wartość za pobyt + 1500 zł Kaucji, kwoty zostały podane w potwierdzeniu rezerwacji. Dokonana wpłata Kaucji wraz z Potwierdzeniem Wpłaty wysłanym za pomocą e-maila jest dowodem dokonania rezerwacji.
7.    Rezygnacja: Rezygnacja z rezerwacji jest możliwa w ciągu 3 dni od potwierdzenia rezerwacji wpłaceniem Zadatku, nie później niż 6 dni od otrzymania dokumentu rezerwacji Wstępnej, a zwracana jest 100% Zadatku. Do 60 dni przed terminem wynajmu przysługuje zwrot 50%. Poniżej 60 dni przed terminem wynajmu nie przysługuje zwrot za wynajem przyczepy.
8.    Check-in i odbiór kluczy: Check-in z obsługą jest dostępny w godzinach działania biura 15:00-19:00. Wynajmujący w dniu przyjazdu zobowiązany jest zgłosić się pod numerem kontaktowym +48 789 424 210 lub do biura Kite Crew w celu odebrania klucza.

Odbiór kluczy po zamknięciu biura 19:00 – do 9:00 rano, jest dostępny ale prosimy o zgłoszenie tego pod numerem telefonu 789 424 210, klucze będą umieszczone w drzwiach przyczepy, a telefonicznie przekażemy informacje jak znaleźć samemu przyczepę na kempingu. Po przyjeździe po 19:00 i odbiorze przyczepy bez obsługi należy zgłosić się następnego dnia od 9:00 w biurze szkoły Kite Crew w celu rejestracji i rozliczenia.

Należy zapoznać się z regulaminem wynajmu, znajdującym się na stronie https://www.kitecrew.pl/przyczepy/.

OBOWIĄZKI  KLIENTA
9.    Wynajmujący powinien oddać przyczepę w stanie zadbanym, po posprzątaniu wnętrza przyczepy, pozamiataniu piasku oraz umyciu używanych naczyń. Jeśli przyczepa nie została posprzątana, pobiera się z Kaucji 200zł.
10.    Przyczepa nie posiada podłączenia wody, do dyspozycji są krany na terenie bazy, sanitariaty na kempingu, oraz stacje do zmywania przy sanitariatach. Nie korzystamy z toalet w przyczepie – nie są podłączone!
11.    Należy od razu zgłaszać wszelkie usterki w przyczepie czy przedsionku – abyśmy mieli czas przygotować naprawę i by wasze użytkowanie było wygodniejsze.
12.    Włączanie wielu urządzeń do prądu może spowodować wyłączenie bezpiecznika. Nigdy nie używaj jednocześnie więcej niż 1 z urządzeń: kuchenka elektryczna, czajnik elektryczny, farelka elektryczna. Włączenie na raz 2 urządzeń powoduje wybicie korków i dłuższy pobyt bez elektryczności (w razie wystąpienia proszę kontaktować się z bosmanem).
13.    Za spowodowane usterki naliczana będzie opłata za straty lub naprawę szkód – nie rzadko w wysokości Kaucji.
14.    Należy przestrzegać ciszy nocnej 6-22. Ochrona kempingu interweniuje przy łamaniu przepisu ciszy nocnej, mając możliwość podjęcia decyzji o eksmisji lokatorów, co oznacza utratę całości dokonanej wpłaty za wynajem.

Kemping zezwala na przyjazd osób ze zwierzętami. W sezonie wszystkie opłaty w recepcji uiszczane są przez nas, Klienci nie ponoszą opłat w recepcji kempingu, włącznie z opłatą za samochód. Poza sezonem opłaty kempingowe i klimatyczne nie są wliczane w cenę wynajmu i należy je opłacić w biurze szkoły Kite Crew.
15.    Doba w dniu przyjazdu zaczyna się o godz. 15.00, a w dniu wyjazdu kończy się o godz. 12.00. Check-i jest dostępny między 15:00-19:00, a check-out między 9:00-12:00.
16.    W przyczepie kempingowej nie może zamieszkiwać więcej osób niż ilość ustalona w rezerwacji – o chęci zameldowania większej ilości osób niż 4/5 os w odpowiednich przyczepach.
17.    Stwierdzenie przez personel Kempingu większej liczby osób zamieszkujących w przyczepie może skutkować rozwiązaniem umowy zakwaterowania z winy Wynajmującego bez prawa zwrotu niewykorzystanej kwoty za zakwaterowanie.
18.    Wynajmujący zobowiązuje się do przestrzegania regulaminu Kempingu oraz Regulaminu Wynajmu Przyczepy a jego naruszenie może skutkować wydaleniem z Kempingu i utratę opłaconych noclegów.
19.    Nie dozwolone jest przekroczenie godziny opuszczenia przyczepy. Przekroczenie godziny opuszczenia przyczepy kempingowej skutkuje: a) obowiązkiem opłacenia najmu o kolejną dobę jeśli przyczepa jest dostępna, lub b) w przypadku braku możliwości przedłużenia, czyli większości przypadków – kary w wysokości 50% tejże stawki dziennej oraz natychmiastowa eksmisja.
20.    W przypadku dokonania zniszczeń przyczepy do 1500zł wysokości Kaucji – naprawa uszkodzenia będzie obowiązkowo pokryta przez Wynajmującego, a w przypadku dokonania zniszczeń przekraczających powyższą wartość należy pokryć na miejscu przed wyjazdem.

Stół 900zł/szt, krzesła ogrodowe: 200zł/szt, czyszczenie tapicerki 1000zł, zniszczenie jakiegokolwiek elementu we wnętrzu przyczepy (drzwi, okna, drzwiczki od szaf, przesuwane drzwi, rączki, meble itp od 1000- do 5000zł).
21.    Wynajmujący otrzymuje przyczepę posprzątaną i w takim stanie powinien ją pozostawić.
22.    Koszt pozostawienia przyczepy nieposprzątanej wynosi 200 zł. Niniejsza opłata zostanie odjęta od zwracanej na koniec pobytu Kaucji.
23.    Koszt zgubienia kluczyka do przyczepy wynosi 100 zł. Niniejsza opłata zostanie pobrana z wpłaconej Kaucji.
24.    W przyczepie obowiązuje całkowity zakaz palenia, zarówno w środku przyczepy jak i w przedsionku przyczepy.
25.    Wpłata Kaucji jest jednoznaczna z akceptacją niniejszego regulaminu i zobowiązaniem Wynajmującego do jego przestrzegania.