fbpx

Obozy kitesurfingowe

Obozy / Eventy    

Obozy kitesurfingowe to najfajniejsze momenty Twoich wakacji !

Sprawimy by Twój kurs kitesurfingu był niezapomniany! To właśnie podczas campów bawimy się najlepiej! Dlaczego?

Bo wkładamy w nie najwięcej chęci, pasji, abyście spędzili ten czas na wspólnej nauce kitesurfingu w gronie swoich rówieśników z mnóstwem ciekawych zajęć, lekcjami i odpoczynkiem – bo to przecież mają być Twoje najlepsze wakacyjne dni !

Dlaczego nasze obozy kitesurfingowe odróżniają się od innych?

Są wyjątkowe, bo każdy obóz kitesurfingowy oferuje coś więcej niż zwykłe obozy – a mianowicie dodatkową aktywność główną. Obozy kitesurfingowe w Kite Crew to połączenie kitesurfingu i dodatkowego kursu, jak: YOGA, WAKEBOARDING, SALSA czy damski FESTIWAL the QUEEN of HEL !
Każdy obóz ma swój charakter i zapewnia unikatowe doświadczenia.

Przejdź niżej by przeczytać więcej o każdym z obozów.

1) Terminy 2022:

Dostępne Terminy na Obozy Kitesurfingowe w sezonie 2022:

2) Obozy kitesurfingowe :

Kliknij w poszczególne kafelki obozów by przeczytać więcej informacji o każdym z nich

Dlaczego obozy kitesurfingowe w Kite Crew są tak szczególne ?

Najciekawsze obozy kitesurfingowe kitesurfingowe na Helu

Od wielu lat zajmujemy się obozami i skupiliśmy się na osobach pełnoletnich 18+ i przygotowaniu unikatowej oferty dopasowanej właśnie do pełnoletnich obozowiczów.
Wiemy, że zależy Wam na „quality time” i dobrym wykorzystaniu tego tygodnia, na który długo czekaliście, odkładaliście kasę, czy przeznaczyliście wolne w pracy. Po pierwsze – podstawą obozu jest zdobycie umiejętności pływania na kitesurfingu, ale… to nie wszystko! Bo co gdy nie wieje? Zwykłe gry i zabawy na plaży przez połowę obozu to nie to, musieliśmy więc sami wymyślić rozwiązanie i zaprosiliśmy do naszych obozów wybranych specjalistów!

Dajemy Ci więcej !

Naszym celem stało się wypełnienie obozowych dni tym „czymś więcej”. Dodatkowymi, ciekawymi aktywnościami. Pakiet jakiego jeszcze nie było… Dostajesz kurs kitesurfingu i drugie warsztaty na tym samym obozie! Jest to najlepsza gwarancja satysfakcji, nawet w dni gdy nie ma odpowiednich warunków do szkolenia. Dlatego nawiązaliśmy współpracę z super ciekawymi specjalistami, których wiodące sporty świetnie łączą się z kitesurfingiem. Poznajcie ich.

1) Warsztaty JOGI : Obozy kitesurfingowe KITE & JOGA

Tylko na naszym obozie kitesurfingowym masz również tygodniowe warsztaty jogi pod okiem fantastycznego instruktora jogi, pasjonaty medytacji o wschodzie słońca i zdrowego trybu życia, Kacpra Matuszewskiego, który jest leaderem naszych obozów KITE & JOGA – z nami odkryjesz nową pasję, a jeśli już ćwiczysz jogę, na pewno docenisz bliskość z naturą, codzienne ćwiczenia na plaży, na otwartym powietrzu, na dodatek joga to również potrzebne rozciąganie dla codziennie męczonych na kitesurfingu mięśni.

2) Szkolenie WAKEBOARDOWE: Obozy wakeboardowe WAKE and KITE

Możesz stać się wakeboarderem! Obóz WAKE & KITE oferuje szkolenie wakeboardowe, którego jakość zapewnia Prorider Kuba Zalejsky ( Nobile Wake Global Team). Ten obóz jest uniwersalny i obejmuje wszystkie poziomy : 1) standardowo poziom początkujący, 2) poziom średni lub zaawansowany na kite, czy wake.

Otrzymujesz gwarancję pływania na desce codziennie !  Wszechstronne doświadczenie zdobyte na tym obozie będzie Twoją solidną podstawą do wszelkich sportów deskowych. Będziesz mógł pasję z pływania na desce kitesurfingowej przenieść na jezioro, wakepark, czy zimowy skowkite !

3) Kobiecy Festiwal Kitesurfingu The QUEEN OF HEL i obóz kitesurfingowy Kite Active Camp

Festiwal i obóz kitesurfingowy wyłącznie dla kobiet! Tutaj wszystkie kitesurferki wreszcie mogą robić to co najbardziej kochają ! W Festiwalu może wziąć udział każda kobieta, kitesurferka lub przyszła kitesurferka. Wejdź na stronę obozu i zapisz się już dziś na Kobiecy Festiwal Kitesurfingu THE QUEEN OF HEL !

The Queen of Hel to również obóz kitesurfingowy nastawiony na 100% aktywności: Kite Active Camp. To 5-dniowy obóz kitesurfingowy dla zarówno początkujących dziewczyn, które chcą się nauczyć szybko i w przyjaznym gronie, jak i dla zaawansowanych riderek. Główną trenerką na obozie jest międzynarodowa gwiazda kitesurfingu, wielokrotna Mistrzyni Świata we Frestyle’u i Kite Park League: Karolina Winkowska !!

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA OBÓZ?

Wybierz odpowiedni obóz wśród kafelków powyżej, przejdziesz na jego stronę, zapoznaj się z informacjami i kliknij w oba przyciski po kolei :

1) ZAPISZ SIĘ oraz

2) FORMULARZ ZAPISÓW

przy pierwszym kliknięciu wpłacasz zaliczkę, a przy drugim podajesz nam niezbędne informacje do dopasowania Cię w grupy na zajęcia i do zakwaterowania. I JUŻ !

3) Poznaj nasze obozy:

Każdy obóz to zupełnie inna, ciekawa propozycja

– obozy KITE &  YOGA
– obozy WAKE & KITE
– obozy SURF & DANCE (brak miejsc)
– Pro Camp THE QUEEN OF HEL
– Kobiecy Festiwal Kitesurfingu THE QUEEN OF HEL
– obozy STUDENCKIE czyli 18+
– Pro Camp (lub) Strapless Wave Camp
– Eventy Firmowe