fbpx

Obozy kitesurfingowe Chałupy

   

Obozy kitesurfingowe i surfingowe to najfajniejsze momenty Twoich wakacji !

Sprawimy by Twój kurs kitesurfingu czy nauka podstaw surfingu były niezapomniane! To właśnie podczas campów bawimy się najlepiej! Dlaczego?

Bo wkładamy w nie najwięcej chęci, pasji, abyście spędzili ten czas na wspólnej nauce surfingu i kitesurfingu w gronie swoich rówieśników z mnóstwem ciekawych zajęć, lekcjami i odpoczynkiem – bo to przecież mają być Twoje najlepsze wakacyjne dni !

Dlaczego nasze obozy surfingowe i kitesurfingowe są wyjątkowe ?

Ponieważ każdy obóz czy kitesurfingowy czy surfingowy oferuje coś więcej niż zwykłe obozy – a mianowicie dodatkową aktywność główną. Obozy kitesurfingowe w Kite Crew to połączenie kitesurfingu i dodatkowego kursu, jak: SURFING, YOGA, WAKEBOARDING, TANIEC, TRENING funkcjonalny czy damski FESTIWAL the QUEEN of HEL !
Każdy obóz ma swój charakter i zapewnia unikatowe doświadczenia.

Przejdź niżej by przeczytać więcej o każdym z obozów.

1) Terminy 2024:

Dostępne Terminy na Obozy Kitesurfingowe:

2) Obozy kitesurfingowe :

Kliknij w poszczególne kafelki obozów by przeczytać więcej informacji o każdym z nich

Czym wyróżniają się obozy kitesurfingowe w Kite Crew ?

Najciekawsze kite obozy na Helu

Od wielu lat zajmujemy się obozami i skupiliśmy się na osobach pełnoletnich 18+ i przygotowaniu unikatowej oferty dopasowanej właśnie do pełnoletnich obozowiczów.
Wiemy, że zależy Wam na „quality time” i dobrym wykorzystaniu tego tygodnia, na który długo czekaliście, czy przeznaczyliście wolne w pracy. Po pierwsze – podstawą obozu jest zdobycie umiejętności pływania na kitesurfingu, ale… to nie wszystko! Bo co gdy nie wieje? Zwykłe gry i zabawy na plaży przez połowę obozu to nie to, musieliśmy więc sami wymyślić rozwiązanie i zaprosiliśmy do naszych obozów wybranych specjalistów!

Dajemy Ci więcej !

Naszym celem stało się wypełnienie obozowych dni tym „czymś więcej”. Dodatkowymi, ciekawymi aktywnościami. Pakiet jakiego jeszcze nie było… Dostajesz kurs kitesurfingu i drugie warsztaty na tym samym obozie! Jest to najlepsza gwarancja satysfakcji, nawet w dni gdy nie ma odpowiednich warunków do szkolenia. Dlatego nawiązaliśmy współpracę z super ciekawymi specjalistami, których wiodące sporty świetnie łączą się z kitesurfingiem. Poznajcie ich.

Warsztaty YOGA : Obozy jogowe KITE & YOGA

To kolejna propozycja, obóz jogowy na którym przejdziesz tygodniowe warsztaty jogi pod okiem fantastycznego instruktora jogi, pasjonaty medytacji o wschodzie słońca i zdrowego trybu życia, Kacpra Matuszewskiego, który jest leaderem naszych obozów KITE & YOGA – z nami odkryjesz nową pasję, a jeśli już ćwiczysz jogę, na pewno docenisz bliskość z naturą, codzienne ćwiczenia na plaży, na otwartym powietrzu, na dodatek joga to również potrzebne rozciąganie dla codziennie męczonych na kitesurfingu mięśni.

 Szkolenie WAKEBOARDOWE: Obozy wakeboardowe WAKE and KITE

Możesz stać się wakeboarderem! Obóz WAKE & KITE oferuje szkolenie wakeboardowe, którego jakość zapewnia Prorider Kuba Zalejsky ( Nobile Wake Global Team). Ten obóz jest uniwersalny i obejmuje wszystkie poziomy : 1) standardowo poziom początkujący, 2) poziom średni lub zaawansowany na kite, czy wake.

Otrzymujesz gwarancję pływania na desce codziennie !  Wszechstronne doświadczenie zdobyte na tym obozie będzie Twoją solidną podstawą do wszelkich sportów deskowych. Będziesz mógł pasję z pływania na desce kitesurfingowej przenieść na jezioro, wakepark, czy zimowy skowkite !

Obóz surfingowy: SURF & YOGA dla Kobiet

To nowe wydarzenie w kalendarzu naszych obozów. Obóz surfingowy połączony z codzienną jogą, skierowany do Kobiet w każdym wieku. Ten surfingowo – jogowy czas ma pomóc uczestniczkom zadbać o siebie poprzez codzienną praktykę jogi, w tym Pranayama, Yoga twarzy, czy Yin Yoga, oraz sportowe emocje podczas lekcji surfingu, gdzie zaczniesz czuć rytm fal, balans oraz lepsze czucie swojego ciała. Obóz wzbogaci utworzenie kobiecego kręgu, pomoże zajrzeć w głąb siebie, odnaleźć spokój, zacząć czerpać z piękna otaczającej nas natury, korzystać z życia i trochę jak surferzy „odpuścić”.

Obóz sportowy KITE & TRENING

Odpowiadając na potrzeby osób, które potrzebują stałej aktywności mamy obóz KITE & TRENING. Jest to połączony obóz kitesurfingowy i codzienny trening personalny, z elementami Stretchingu, Siłowymi i Kickboxingu. Specjalnie podczas tego obozu trenerem będzie wielokrotnie utytułowana zawodniczka Kickboxingu, Vice-Mistrzyni Europy Sandra Drabik. Niech Was nie przeraża tytuły, poziom treningów będzie dostosowany do każdego uczestnika. Chcielibyśmy zrzeszyć zarówno zupełnych laików, którzy kochają ruch i wszystkiego chcą spróbować, jak i osoby trenujące Kickboxing. Ponieważ będziemy w Chałupach, treningi będą dostosowane do zewnętrznych warunków plenerowych, bez większych przyrządów.

 Kobiecy Festiwal Kitesurfingu The QUEEN OF HEL i obóz kitesurfingowy Kite Active Camp

Festiwal i obóz kitesurfingowy wyłącznie dla kobiet! Tutaj wszystkie kitesurferki wreszcie mogą robić to co najbardziej kochają ! W Festiwalu może wziąć udział każda kobieta, kitesurferka lub przyszła kitesurferka. Wejdź na stronę obozu i zapisz się już dziś na Kobiecy Festiwal Kitesurfingu THE QUEEN OF HEL !

The Queen of Hel to również obóz kitesurfingowy nastawiony na 100% aktywności: Kite Active Camp. To 5-dniowy obóz kitesurfingowy dla zarówno początkujących dziewczyn, które chcą się nauczyć szybko i w przyjaznym gronie, jak i dla zaawansowanych riderek. Główną trenerką na obozie jest międzynarodowa gwiazda kitesurfingu, wielokrotna Mistrzyni Świata we Frestyle’u i Kite Park League: Karolina Winkowska !!

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA OBÓZ?

Wybierz odpowiedni obóz wśród kafelków powyżej, przejdziesz na jego stronę, zapoznaj się z informacjami i kliknij w oba przyciski po kolei :

1) ZAPISZ SIĘ oraz

2) FORMULARZ ZAPISÓW

przy pierwszym kliknięciu wpłacasz zaliczkę, a przy drugim podajesz nam niezbędne informacje do dopasowania Cię w grupy na zajęcia i do zakwaterowania. I JUŻ !

3) Poznaj nasze obozy:

Każdy obóz to zupełnie inna, ciekawa propozycja

​- obozy STUDENCKIE czyli 18​+​​
– obozy KITE &  YOGA
– obozy WAKE & KITE
– obozy SURF & DANCE (brak miejsc)
– obóz SURF & YOGA dla Kobiet
– obóz KITE & TRENING​
– ​Kobiecy Festiwal Kitesurfingu THE QUEEN OF HEL​
-​  Pro Camp THE QUEEN OF HEL​​
– Pro Camp (lub) Strapless Wave Camp
– Eventy Firmowe