fbpx

Kurs Demo

Metodologia nauczania kitesurfingu

Na tym kursie nauczysz się:

Polski Związek Kiteboardingu
  • latać latawcem komorowym

  • przygotowywać sprzęt

  • używać systemów bezpieczeństwa

  • sterować latawcem 4-linkowym 

Kurs Demo to szkolenie przygotowane specjalnie z myślą o osobach niezdecydowanych, które chciałyby rozpocząć przygodę z kitesurfingiem, ale wciąż się wahają. Dzięki niemu zdobędziesz praktyczną wiedzę na temat zasad tego sportu, sprzętu, systemów bezpieczeństwa oraz pływania na wodzie. Dowiesz się wszystkiego, co należy wiedzieć przed przystąpieniem do profesjonalnego szkolenia i zdobywania doświadczenia. Taki kurs z pewnością doda Ci odwagi i pewności siebie. Szkolenie kitesurfingu odkryje przed Tobą największe tajniki ekstremalnego sportu wodnego. Po zakończeniu zyskasz wiedzę na temat latania latawcem, przygotowywania sprzętu, używania sprzętów bezpieczeństwa oraz sterowania. Taka nauka kitesurfingu sprawi, że pierwsze lekcje na wodzie okażą się zdecydowanie łatwiejsze. Będziesz mógł też określić, czy jest to sport dla Ciebie.

Poznaj podstawowe tajniki kitesurfingu, które dodadzą pewności siebie

Szkolenie kitesurfingu demo to doskonałe rozwiązanie w celu zyskania pewności siebie. Nabyta podczas lekcji wiedza pozwoli na osiąganie większych umiejętności, szczególnie podczas rozpoczynania przygody z ekstremalnym sportem wodnym. Taka nauka kitesurfingu to nie tylko praktyczne ślizganie się po wodzie, ale także teoria związana z samym przygotowaniem się do pływania. W sporcie wodnym bardzo ważny jest sprzęt, odpowiedni balans i sterowanie. Na szkoleniu kitesurfingu dowiesz się, jak zdobyć lub poprawić swoją technikę oraz zachować wszelkie zasady bezpieczeństwa. 

Kursy demo zostały przygotowane w taki sposób, aby przed chętnymi odkryć podstawowe tajniki wiedzy na temat ekstremalnego sportu wodnego. Kierowane są do osób w każdym wieku, o różnych sprawnościach fizycznych, lecz nie każdy ma w sobie tyle odwagi, by spróbować. Nauka kitesurfingu pomaga przełamać lody, co wpływa na chęć posmakowania niepowtarzalnej adrenaliny oraz osiągnięcia niezapomnianych wrażeń. 

Ekstremalny sport wodny – niezbędna wiedza teoretyczna

Kurs demo to szkolenie kitesurfingu opierające się głównie na wiedzy teoretycznej, która ma przełożenie na praktykę. Dzięki podstawowej nauce dalsze kursy, odbywające się już na wodzie, będą znacznie bardziej skuteczne. Teoria na temat przygotowania sprzętu pozwoli obeznać się z najważniejszymi elementami ekstremalnego sportu wodnego. Dzięki nauce kitesurfingu poznasz budowę latawca umożliwiającego sprawne sterowanie na desce. Zdobyta wiedza zaprocentuje podczas pierwszych, praktycznych lekcji. Po ukończeniu kursu demo większość użytkowników nie może oprzeć się adrenalinie i emocjom niesionym przez kitesurfing, co procentuje rozpoczęciem praktycznej przygody ze ślizganiem się na wodzie!

Chałupy 6

Pozostałe kursy kitesurfingu

Nie zwlekaj zapisz się!