fbpx

Kurs Kitesurfingu PZKite IV – Poziom Zaawansowany

PZKite 4 - opis umiejętności:


  • ​Znajomość KsPD – Kitesurfingowe Prawo Drogi. Samodzielne, świadome poruszanie się po akwenie z innymi użytkownikami. 
  • Umiejętność przejścia do pozycji Switch i powrót do Regular.
  • Wykonanie prostego skoku ollie.
  • Wykonanie prostego skoku przez zenit.​

Po zakończonym kursie otrzymujesz Kartę Progresu PZKite. Możesz dzięki niej korzystać z wypożyczalni sprzętu szkół PZKite, założyć profil i korzystać z materiałów pomocniczych i wielu przydatnych informacji na stronie Polskiego Związku Kiteboardingu, oraz przystąpić do kursu Asystenta Instruktora PZKite. Sprawdź więcej informacji o poziomie PZKite 4 i Karcie Progresu na stronie Polskiego Związku Kiteboardingu: 

.

.

.

.

.

.

 

Kurs kitesurfingu - czego się nauczysz?

PZKite

Polski Związek Kiteboardingu

PROMOCJE

  • Online taniej ! Rezerwując kurs kitesurfingu z wyprzedzeniem przez stronę zgarniasz 5-10- a nawet 15% zniżki na kursie! Wybierz kurs i kliknij „ZAPISZ SIĘ TERAZ”
  • dodatkowe 5-10% przed i po sezonie ! W miesiącach   maj/do 5 czerwca/od 1 września otrzymasz dodatkowe 5-10% zniżki! Sprawdź promocje przed sezonem: https://www.kitecrew.pl/promocje-na-kurs-kitesurfingu-nocleg/​
  • Darmowe zakwaterowanie do kursu ! W miesiącach maj, do 5 czerwca oraz od 1 września  masz możliwość zakwaterowania w naszych przyczepach kempingowych, upewnij się telefonicznie że są jeszcze miejsca, zarezerwuj kurs online  i w komentarzu wpisz „darmowe zakwaterowanie”, przyczepy dzielimy z innymi kursantami, jak w schroniskach, integracyjnie ! Ilość miejsc ograniczona ! Miejsca dostępne tylko po potwierdzeniu.

Jeśli chcesz zapisać się na kurs grupowy, a nie masz kursanta do pary, często mamy możliwość dobrania na miejscu partnera na podobnym poziomie nauki, z innych naszych kursantów.

Zakwaterowanie w sezonie na kempingu Chałupy 6: 

Specjalnie dla naszych kursantów prowadzimy wynajem przyczep kempingowych. Posiadamy kempingi 4-6 osobowe dostępne do wynajęcia w wybranych terminach, znajdujące się tuż przy bazie szkoły. Ceny i dostępne terminy wypożyczalni przyczep kempingowych sprawdzisz w zakładce PRZYCZEPY CHAŁUPY, klikając w przycisk poniżej:

Kemping Chałupy 6 / Brazylia

Pozostałe kursy kitesurfingu

Wyjedź z nami - wyjazdy kite przez cały rok!