Majówka 2022

Rozpoczęcie sezonu kitesurfingowego 2022

Jest nam ogromnie przyjemnie poinformować Was że po dwóch latach lockdown’u nareszcie możemy ugościć Was już od Majówki w naszej bazie KITE CREW na Kempingu Chałupy 6 !

Na takie rozpoczęcie sezonu każdy czekał z niecierpliwością ! Przygotowaliśmy specjalny pakiet dla chętnych na szkolenie + zakwaterowanie lub samo szkolenie kitesurfingowe, majówkowe plażowanie, wspólne pływanko ze świętowaniem 1 Maja i 3 Maja przy wspólnym grillu na plaży przed bazą !

obozy studenckie kitesurfingowe chalupy 6 kitecrew

Warunki do nauki kitesurfingu w Majówkę 2022

Zima powoli odchodzi w zapomnienie i z pierwszymi oznakami wiosny każdy zaczyna już planować swój kurs kitesurfingu. Nie ma na co czekać, bo nasza Zatoka słynie z bardzo dobrych warunków do nauki kitesurfingu między innymi dzięki płytkiemu spotowi, łatwości dostępu, warunkom wiatrowym od wczesnej wiosny przez całe wakacje po koniec jesieni, oraz dzięki możliwości treningu jakie daje profesjonalnym riderom, to tu trenują m.in. jedni z najlepszych kitesurferów na świecie, wielokrotna Mistrzyni Świata Karolina Winkowska, czy prowadzącą szkołę 3-krotna Mistrzyni Polski Kasia Lange.

Kurs kitesurfingu w Chałupach to idealny pomysł by zacząć naukę kite’a bez konieczności wyjazdu za granice i ponoszenia dodatkowych kosztów. Nauczymy Cię pływać ! Twój kurs kitesurfingu zacznij w Majówkę a efekty będzie można wykorzystywać przez całe wakacje przy kolejnych okazjach !

kurs kitesurfingu

Kurs kitesurfingu w Majówkę

MAJÓWKA KITE CAMP – Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla wszystkich którzy chcą wykorzystać wolne dni Majówki, przyjechać do Chałup i w parę dni postawić pierwsze kroki w kitesurfingu, surfingu i wingfoilingu pod okiem profesjonalnych instruktorów.

Nasza oferta promocyjna MAJÓWKA KITE CAMP zawiera:

 • kurs kitesurfingu, surfingu lub wingfoila , 2 x dziennie po 2h, przez 4 dni
 • zajęcia alternatywne: SUP, longboardy, kiterooming
 • zakwaterowanie w przyczepach na terenie szkoły na kempingu Chałupy 6 x 3 noclegi
 • grillowanie majówkowe

kitesurfing nauka chalupy kite kurs kitecrew

  TERMIN:

 • 30.04-3.05OPIS: szkolenie obozowe 16h:  2x 2h dziennie przez 4 dni (w pierwszej kolejności prowadzimy kursy kitesurfingu, a jeśli nie ma warunków zamieniamy je na zajęcia surfingu i wingfoilingu, lub inne sportowe alternatywne zajęcia), nocleg w przyczepach 5-osobowych na terenie bazy Kite Crew, grill Majówkowy 1.05 (niedziela), grill Majówkowy 3.05 (wtorek).

  CENA :

 • 1700zł     
 • Cena bez noclegu: 1300zł 

          ZAPISY:

 • Wyślij mail na info@kitecrew.pl z informacją że chcesz przyjechać na Majówka Kite Camp z noclegiem (lub bez noclegu), a zwrotnie otrzymasz dane do wpłaty zaliczki (300zł), lub wpłać bezpośrednio na konto:tytułem : „kurs kite” , Kite Crew,  04249000050000450053301806

  Reszta płatna na miejscu w dzień przyjazdu.

  PLAN OBOZU:

 • Dnia 30.04 od rana jest rejestracja obozowiczów na kempingu w biurze Kite Crew, opłata i kwaterowanie do przyczep. Zajęcia rozpoczynają się 30.04 o godzinie 11:00 , następne popołudniu l 15:00 i trwają przez 4 dni do 3 maja popołudniu. Na zakończenie 3 maja po zajęciach popołudniowych robimy grilla i kończymy Majówkę wspólną biesiadą na plaży.

Zabierz ze sobą pościel/śpiwór/poduszkę, oraz ręcznik i kąpielówki czy strój.

Wynajem przyczep w Majówkę jest dostępny w cenach sezonowych – PRZYCZEPY CHAŁUPY

Jak wygląda taki obóz w Kite Crew ?

Zapraszamy do przejrzenia galerii na Facebooku z naszych poprzednich początków sezonu:

Galeria Kursy Kite