fbpx

Kurs kitesurfingu za granicą

Kitesurfing to ekstremalny sport wodny łączący w sobie wyjątkową adrenalinę, niepowtarzalne emocje i niezapomniane wrażenia. W związku z tym trudno z niego zrezygnować już po pierwszych chwilach na wodzie. Najlepszym sposobem na naukę tej niezwykle widowiskowej dyscypliny wodnej poza sezonem letnim jest oferowany przez naszą szkołę kurs kitesurfingu za granicą. To doskonała opcja, w której można połączyć ciepły wypoczynek z ulubioną aktywnością. 

Oferta kursów kitesurfingu za granicą w naszej szkole została przygotowana w oparciu o cenne doświadczenie, pasję oraz przez lata zdobywaną wiedzę. Zapraszamy na wyjazdy zagraniczne w miejsca gwarantujące najlepsze warunki do nauki pływania po wodzie. Polecamy wybór kursów kitesurfingu za granicą na Filipinach, w Egipcie czy Brazylii. W każdym z tych miejsc zapewniamy wsparcie profesjonalnych instruktorów, dzięki którym szkolenie przebiega skutecznie i sprawnie, w bardzo luźnej, zabawnej atmosferze.

 

Gdzie wyjechać na kitesurfing po sezonie letnim?

Zagraniczne kursy kitesurfingu

Najlepsze spoty kitesurfingowe jakie poznaliśmy, podczas wielu lat pracy jako instruktor, zawodnik, prowadząc własną szkołę, skrupulatnie przejrzeliśmy i wybraliśmy takie wyjazdy zagraniczne, gdzie będzie Ci najłatwiej nauczyć się kitesurfingu !

Wyjazdy najbliższy rozkład :

LUTY – FILIPINY

Filipiny – wakeboarding : Obóz wakeboardowy na jednym z najlepszych wakeparków na świecie CWC,  na głównej wyspie Luzon, z trenerem z International Team’u Nobile Wake – Kubą Zalejskym. Zapisy: info@rajdrskemp.cz

2022:

Kwiecień – EGIPT:

  • 07-14.04.2022

Maj – EGIPT:

  • 5-12.05.2022
  • 12-19.05.2022

Egipt – Soma Bay , Hotel Sentido Palm Royale 5*

Wrzesień / Październik  –  EGIPT

  • 29.09-06.10.2022
  • 6-13.10.2022
  • 13-20.10.2022

Egipt – Soma Bay –  miejsce na samym spocie

BRAZYLIA – październik + listopad + grudzień

  • wybierz dowolny termin między 30.10.2022 – 13.12.2022
  • Święta i Sylwester w Brazylii ! 18.12. – 01.01. – niedostępny 

Pousada Surf-Village, laguna codziennie, downwindy na falach oceanu.

Wyjazdy Kitesurfingowe – dodatkowe opcje

Jeśli interesują Cię wyjazdy kitesurfingowe w inne miejsca niż powyżej, napisz do nas https://www.kitecrew.pl/#kontakt

Na wyjazdach Pro Campy prowadzi Mistrzyni Polski Kasia Lange.

 

Kurs kitesurfingu za granicą – połączenie nauki z ekstremalną przygodą

Kurs kitesurfingu za granicą łączy ze sobą naukę, aktywność fizyczną, wypoczynek i niesamowitą przygodę. Przygotowana przez nas oferta jest atrakcyjna zarówno dla osób rozpoczynających przygodę ze sportem wodnym, jak i dla największych miłośników tej ekstremalnej dyscypliny. Wybierając kurs kitesurfingu za granicą, otrzymujesz pełne wsparcie profesjonalnego instruktora, gwarancję najlepszych warunków do zdobywania umiejętności, obcowanie z wyjątkową naturą oraz odkrywanie nowych, niepowtarzalnych miejsc. To nie tylko standardowe szkolenie na wodzie, ale przede wszystkim przeżycie świetnej przygody.

Sezon na kitesurfing u nas trwa cały rok!

Ciepło, upał i promienie słoneczne sprzyjają wodnym zabawom, a także uprawianiu sportów wodnych. Dzięki ofercie kursu za granicą sezon kitesurfingu może trwać cały rok! W okresie jesienno-zimowym przenosimy się w ciepłe miejsca zagraniczne, gdzie znajdują się idealne warunki do nauki i zdobywania umiejętności. Taki kurs jest nie lada gratką dla największych miłośników dyscypliny, którzy uwielbiają ciągłą dawkę emocji i adrenaliny! Wyjazdy dostosowane są zarówno do osób początkujących, jak i bardziej zaawansowanych. Kurs kitesurfingu za granicą to sposób na rozpoczęcie przygody z tym niezwykle widowiskowym sportem wodnym w każdym okresie, bez większych ograniczeń. Masz pytania? Skontaktuj się nami, zapraszamy!

https://www.kitecrew.pl/portfolio/egipt/

https://www.kitecrew.pl/portfolio/brazylia-kitesurfing/

Sprawdź nasze najbliższe wyjazdy kite :


Opublikowane na stronach internetowych www.kitecrew.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty imprezy turystycznej ani oferty powiązanych usług turystycznych w myśl art. 4-6 Ustawy z dnia 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych.
Zakupu opisanych wyżej wycieczek należy dokonać indywidualnie, w wybranych biurach podróży które się w tym specjalizują.