fbpx

​​​​REGULAMIN INSTRUKTORSKI


KITE CREW 2023

1. Wszyscy mieszkańcy bazy mają obowiązek stawiania się na zbiórce o wyznaczonej godzinie.
2. Spóźnienie się na zbiórkę powyżej 5 min = 30 zł – po 3 spóźnieniach – czerwona kartka,
3. Nie pojawienie się na zbiórce bez wcześniejszego ustalenia w dzień wiatrowy gdy odbywają się zajęcia jest równoznaczne z otrzymaniem czerwonej kartki- zawieszenie w szkoleniach na czas nieokreślony, kara pieniężna = -100 zł oraz wytłumaczenie incydentu oraz podjęcie decyzji o dalszej współpracy.
4. Zaburzanie ciszy nocnej – po godzinie 23:00 na terenie bazy – żółta kartka – dwie żółte kartki = czerwona.
5. Bycie w stanie nietrzeźwym na zbiórce w dzień wiatrowy jest równoznaczne z nieobecnością na niej (patrz punkt 3)
6. Dyżurny ma obowiązek wykonać swoje zadania przed godziną zbiórki, w momencie kiedy nie jest to wykonane kara pieniężna 30 zł oraz karny dyżur dnia następnego.
7. Zakaz palenia papierosów, e-papierosów, pseudo-papierosów, itp w bazie pod daszkiem, pod patio, w biurze, w przyczepach (mając na uwadze współlokatorów).
8. Zakaz palenia zioła na terenie bazy oraz w przyczepach instruktorskich i Wuhanie oraz strefie CoWorking – jedynie po pracy i należy wyjść na plażę morską, wyjść z terenu bazy – niestosowanie się żółta kartka.
9. Nie szanowanie sprzętu szkoleniowego – kara pieniężna 30 zł oraz otrzymanie żółtej kartki.
10. Wszystkie kary pieniężne rozliczane będą podczas wypłat.

PREMIE/ BONUSY

Wprowadzamy dla Was nową formę otrzymywania premii gotówkowych. Zasada jest prosta jeżeli wasz kursant:

  • wystawił pozytywną opinię na Google – otrzymujecie 30 zł. Rozliczamy to co tydzień razem z wypłatami,
  • a osoba z największą ilością komentarzy z tygodnia otrzyma dodatkowy zwycięski bonus = 200zł na wydanie w Hydrosferze (lub cash).
  • Osoba której kursanci zostawią największą liczbę opinii na Google – otrzymuje Premię 1000zł na koniec sezonu (do 10.09).
  • Premia za dawanie najlepszego przykładu w sezonie jako Dobry Surfer: stosowanie się wszystkich zasad regulaminu, dawanie dobrego przykładu innym instruktorom, dobrowolna pomoc młodszym stażem instruktorom i asystentom, pozytywne opinie od kursantów i współpracowników – 1000zł (pół sezonu, 500zł).

 

Z poważaniem,
IMIĘ I NAZWISKO​