Praca wakacyjna na słonecznej plaży, z fajnymi ludźmi…. z dostępem do sprzętu kitesurfingowego na najlepszym spocie w Polsce !

TAK !!!! Dołącz do naszej Załogi w sezonie 2017 !

Jeśli jesteś pracowity, zdyscyplinowany, samodzielny, zawsze pozytywny oraz cierpliwy, to pozycja instruktora może spełnić Twoje marzenia o połączeniu najlepszych wakacji z opłacalną pracą!
Spróbuj pracy w KITECREW – poza możliwością zarobku i podniesienia swoich umiejętności w kitesurfingu czekają Cię interesujące wakacje na najlepszym kite kempingu w Polsce – Chałupy 6 :)

Czego oczekujemy:
 • profesjonalnego podejścia do pracy,
 • umiejętności pływania (min. na poziomie  PZKite 3)
 • doświadczenia w szkoleniu i licencji instruktora (jeśli nie posiadasz, ale chcesz za wszelką cenę zostać dobrym instruktorem, sprawdź niżej jakie masz opcje)
Co zapewniamy:
 • zakwaterowanie w przyczepach instruktorskich na terenie szkoły (przyczepy w strefie szkoły)
 • pokryte opłaty za pobyt na kempingu,
 • możliwość korzystania z różnorodnego sprzętu kitesurfingowego dostępnego w szkole,
 • pracę w zgranym team’ie,
 • wspólny trening na wodzie – łatwiej podnieść swoje umiejętności
 • dostęp do zniżek w restauracji i food-track’ach,
 • możliwość pracy na wyjazdach zagranicznych.
Pozycje w szkole:
 1. Bosman (maj-wrzesień)
 2. Instruktor Kitesurfingu (lipiec – sierpień lub dłużej)

A przed nami kolejny, zapewne jeszcze lepszy sezon 2017 !! W planach tradycyjnie otwarcie sezonu już w Majówkę – w tym roku to już 29.04 ! – dużo pływania i progresu, poza tym Festiwale Kitesurfingowe, Pro Campy, Obozy Studenckie, Dni Otwarte Szkoły, Kursy Wyjazdowe (Maroko, Egipt, Brazylia, Kuba), Testowy Sprzęt 2017 …

Kursy instruktorskie PZKite – kurs na licencjonowanego instruktora

Jeśli jeszcze nie masz uprawnień ale czujesz że uczenie kitesurfingu to dokładnie to o czy marzysz, sprawdź listę najbliższych kursów instruktorskich ITC PZKite w linku poniżej, zapisz się, a do nas wyślij CV – dzięki temu zaraz po skończonym kursie będziesz mógł zacząć zdobywać doświadczenie. Jeśli kitesurfing to rzeczywiście Twój żywioł, to w krótkim czasie zaczniesz zbierać profity, a Twoje doświadczenie będzie szybko rosło – pierwszy rok uczenia jest bardzo ważny i chętnie pomożemy Ci zdobyć najlepsze kwalifikacje i umiejętności.

Kalendarz PZKite Training Kite Course :  PZKite Assistant Instructor Trainer, PZKite Assistant Instructor Plus, PZKite ITC Instructor Level 1

Kursy na instruktora kitesurfingu odbywają się co roku na Półwyspie i okolicach, zwłaszcza przed sezonem w maju i czerwcu oraz po sezonie pod koniec sierpnia lub we wrześniu. Kurs instruktorski PZKite ITC to międzynarodowa licencja, która jest akceptowalna na całym świecie i otwiera wrota pracy w takich niezwykłych miejscach jak USA, Brazylia, Australia, czy rajskie Hawaje. Kończąc kurs instruktora kitesurfingu zdobywasz możliwość podróżowania i łączenia pasji z zarobkiem. Jeśli czujesz że drzemie w tobie instruktor kitesurfingu i zrobiłbyś wszystko żeby móc to osiągnąć, napisz do nas, pomożemy Ci ze startem, a może znajdziesz u nas pracę na całe wakacje i nie tylko.

Jesteś studentem AWF’u , masz predyspozycje sportowe i pedagogiczne? Specjalna oferta jest dostępna mailowo, napisz do nas  na: kasia@kitecrew.pl

Kontakt: Spisz swoje doświadczenie i umiejętności w CV, napisz kilka zdań o sobie i wyślij pod: kasia@kitecrew.pl