fbpx
Blog Archives
Kitesurfing Meksyk – Kite Wyjazdy Zagraniczne / Kite Crew

Kitesurfing Meksyk

Zagraniczne kursy kitesurfingu w egzotyce! 

TERMIN KITESURFING MEKSYK:

2-13.marca 2021 – 11 dni 

 

Który wyjazd kitesurfingowy wybrać ?

Kitesurfing i Meksyk – to super połączenie! Kochamy kitesurfing i zawsze wybieramy najlepsze kitesurfingowe spoty. Jednak komfort i wygoda po pływaniu jest dla nas równie ważne. Dlatego wybraliśmy najlepszy z dostępnych hoteli! Dzięki temu oferujemy najlepsze warunki kitesurfingowe połączone z komfortowym wypoczynkiem, wygodą i bogatym zapleczem.

Komfortowe zakwaterowanie w hotelu 5 *

Hotel RIU DUNAMAR 5* to nowo powstały hotel, który swoim nowoczesnym stylem i ogromnym zapleczem gastronomicznym, rozrywkowym i sportowym zachwyci każdego. Ale nie to jest najważniejsze, hotel RIU DUNAMAR znajduje się na samym półwyspie Isla Blanca, wzdłuż szerokiej plaży z białym piaskiem i krystalicznie czystą wodą, zaledwie 3km od spotu na którym spędzać będziemy dnie bawiąc się najlepiej na płaskich wodach Zatoki.

W hotelu znajduje się restauracja ALL INCLUSIVE, otwarty NIGHT BAR, plaża z miejscem do opalania i odpoczynku w cieniu, baseny z AQUAPARKIEM, SPA, darmowe Wi-Fi itp.

Pakiety kitesurfingowe – Kitesurfing Meksyk

PAKIET KURS KITE 2950zł

 • kurs kitesurfingu indywidualny 10h lekcji
 • sprzęt kitesurfingowy i akcesoria
 • storage i zabezpieczenie rescue na cały okres wyjazdu w bazie Ikarus
 • dojazdy hotel-spot , codzienne
 • pakiet składa się z ceny kursu i sprzętu 2000zł + 250$ koszty bazy i transportu

PAKIET PRO CAMP 2150zł

 • 7-dniowy plan treningowy z trenerką Kasią Lange
 • storage i zabezpieczenie rescue na cały okres wyjazdu w bazie Ikarus
 • dojazdy hotel-spot , codzienne
 • pakiet składa się z ceny kursu 1200zł + 250$ koszty bazy i transport

PAKIET PŁYWAM 2700zł

 • wypożyczenie sprzętu na pełen czas wyjazdu – rental
 • storage i zabezpieczenie rescue na cały okres wyjazdu w bazie Ikarus
 • dojazdy hotel-spot , codzienne
 • pakiet składa się z ceny rental 1750zł + 250$ koszty bazy i transportu

DODATKOWO PRZY PAKIETACH:

 • dodatkowa godzina lekcji indywidualnej 180zł
 • rental sprzętu na 1 dzień 175zł

BEZ PAKIETÓW:

 • Lekcja indywidualna: 250zł, pakiet 10h 2000zł
  Rental sprzętu: 300zł/dzień, 1500zł/tydzień

SPOT

Isla Blanca, Riviera Maya, Meksyk

Isla Blanca nasz meksykański kitesurfingowy spot znajduje się na północno-wschodnim wybrzeżu Półwyspu Yukatan, w meksykańskim stanie Quintana Roo. Znajduje się zaledwie 1,5 godziny drogi od Cancun, na tyle blisko by podróż nie była za długa oraz by móc skorzystać z pobliskich atrakcji: wake park, starożytne ruiny Majów w tym najbardziej znane Chichen Itza; a na tyle daleko by podczas wypoczynku ominąć zgiełk miasta.

Isla Blanca to półwysep z dużą słonowodną laguną nazwaną Chacmuchuc po jednej stronie, oraz z turkusowo-niebieską kryształowo czystą wodą i kilometrami długiej, pustej, śnieżnobiałej plaży po drugiej stronie.

Zdecydowanie ten spot przypadnie do gustu każdemu nawet wybrednemu kitesurferowi, nie bez przyczyny Isla Blanca nazywana jest „kite paradise”. To miejsce oferuje pływanie po dużej, słonej lagunie, z płaską wodą i dużą częścią płytkiej wody idealnej do nauki.

Klimat Isla Blanca jest wyjątkowy, z nami możesz samodzielnie doświadczyć tego naturalnego raju…!

WARUNKI KITESURFINGOWE W MEKSYKU – ISLA BLANCA

Idealne warunki kitesurfingowe na Isla Blanca przypasują każdemu ! Początkujący najlepiej skorzystają ze stałego wiatru i płytkiej wody, co pomaga zaoszczędzić dużo podpływania i bodydragowania, podczas gdy zaawansowani kitesurferzy mogą korzystać ucząc się nowych tricków i wywracając bez obawy o skały, drzewa, czy fale !

Właśnie dlatego nauka kitesurfingu w Meksyku na Isla Blanca przyniesie wspaniałe efekty, a każda sesja będzie udana, ale to nie wszystko, samo otoczenie skradnie Wam serca !

 

ZAPISY KITE

Wybierz PAKIET i zapisz się wysyłając maila pod info@kitecrew.pla my prześlemy wszystkie szczegóły.


Wycieczka Meksyk Isla Blanca – rezerwacja

Aby zapisać się na wybrany PAKIET kitesurfingowy napisz do nas e-mail na: info@kitecrew.pl , nr tel 664 711 131- zapiszemy Cię na lekcje/pakiet, oraz poinformujemy jak i gdzie można wykupić wycieczkę.

Rezerwacji wycieczki dokonuje się indywidualnie przez biuro podróży, kontakt: Ellare, michal@ellare.pl.


WYJAZDY KITESURFINGOWE – Rozkład 2020/2021 (copy)

Wyjazdy kitesurfingowe z instruktorami Kite Crew !

Gdzie wyjechać po sezonie letnim? Dokąd polecieć na kitesurfing zimą?

Najlepsze spoty kitesurfingowe jakie poznaliśmy podczas wielu lat pracy jako instruktor, czy zawodnik  – polecamy takie wyjazdy zagraniczne, gdzie będzie najłatwiej nauczyć się kitesurfingu !

 

Kitesurfingowe wyjazdy zagraniczne ze szkoleniem w 2019 roku:
STYCZEŃ: Filipiny – wakeboarding

wakeboarding z Proriderem Nobile International Kubą Zalejskym na jednym ze światowych najlepszych wakeparków CWC Camsur na głównej wyspie Luzon

LUTY:

Kuba – Cayo Guillermo – 13-24.02.2019 Hotel Sercotel z idealnie płytką zatoką przed hotelem

KUBA – Kitesurfing na Cayo Guillermo – KARAIBY

 

MAJ:

Egipt – Soma Bay – 9-23.05.2019 – wielka laguna do nauki, bezpieczna, bez rafy, równy wiatr 15-25kts

Hotel Palm Royale ***** tuż na spocie

Egipt – Soma Bay 2021

 

2019:
PAŹDZIERNIK / LISTOPAD / GRUDZIEŃ

Brazylia Kite Camp 2019 : jesteśmy od 10 października do 20 grudnia 2019 w Guajiru, Pousada Surf-Village , pływanie i nauka kitesurfingu na lagunie Lagoa do Jegue, możliwość pływania na ocenie przed hotelem, downwindy. Wiatr 25kts

https://www.kitecrew.pl/portfolio/brazylia-kite-camp/

Wyjazdy Kitesurfingowe – dodatkowe opcje

Jeśli interesują Cię wyjazdy kitesurifngowe w inne miejsca niż powyżej, napisz do nas https://www.kitecrew.pl/#kontakt

Opublikowane na stronach internetowych www.kitecrew.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty imprezy turystycznej ani oferty powiązanych usług turystycznych w myśl art. 4-6 Ustawy z dnia 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych.

Zakupu opisanych wyżej wycieczek należy dokonać indywidualnie, w wybranych biurach podróży które się w tym specjalizują.

 

zagraniczne wyjazdy kitesurfingowe wyjazdy kite szkola kitesurfingu kitecrew.pl

zagraniczne wyjazdy kitesurfingowe kite wyjazdy szkoleniowe na kitesurfing szkola kitesurfingu kitecrew.pl

DCIM397GOPRO

zagraniczne wyjazdy kitesurfingowe wyjazdy kite szkola kitesurfingu kitecrew.pl zagraniczne wyjazdy kitesurfingowe wyjazdy kite szkola kitesurfingu kitecrew.pl


WYJAZDY KITESURFINGOWE – Rozkład 2022/2023

Kurs kitesurfingu za granicą

Kitesurfing to ekstremalny sport wodny łączący w sobie wyjątkową adrenalinę, niepowtarzalne emocje i niezapomniane wrażenia. W związku z tym trudno z niego zrezygnować już po pierwszych chwilach na wodzie. Najlepszym sposobem na naukę tej niezwykle widowiskowej dyscypliny wodnej poza sezonem letnim jest oferowany przez naszą szkołę kurs kitesurfingu za granicą. To doskonała opcja, w której można połączyć ciepły wypoczynek z ulubioną aktywnością. 

Oferta kursów kitesurfingu za granicą w naszej szkole została przygotowana w oparciu o cenne doświadczenie, pasję oraz przez lata zdobywaną wiedzę. Zapraszamy na wyjazdy zagraniczne w miejsca gwarantujące najlepsze warunki do nauki pływania po wodzie. Polecamy wybór kursów kitesurfingu za granicą na Filipinach, w Egipcie czy Brazylii. W każdym z tych miejsc zapewniamy wsparcie profesjonalnych instruktorów, dzięki którym szkolenie przebiega skutecznie i sprawnie, w bardzo luźnej, zabawnej atmosferze.

 

Gdzie wyjechać na kitesurfing po sezonie letnim?

Zagraniczne kursy kitesurfingu

Najlepsze spoty kitesurfingowe jakie poznaliśmy, podczas wielu lat pracy jako instruktor, zawodnik, prowadząc własną szkołę, skrupulatnie przejrzeliśmy i wybraliśmy takie wyjazdy zagraniczne, gdzie będzie Ci najłatwiej nauczyć się kitesurfingu !

Wyjazdy najbliższy rozkład :

LUTY – FILIPINY

Filipiny – wakeboarding : Obóz wakeboardowy na jednym z najlepszych wakeparków na świecie CWC,  na głównej wyspie Luzon, z trenerem z International Team’u Nobile Wake – Kubą Zalejskym. Zapisy: info@rajdrskemp.cz

2022:

Kwiecień – EGIPT:

 • 07-14.04.2022

Maj – EGIPT:

 • 5-12.05.2022
 • 12-19.05.2022

Egipt – Soma Bay , Hotel Sentido Palm Royale 5*

Wrzesień / Październik  –  EGIPT

 • 22-29.09.2022
 • 29.09-06.10.2022
 • 6-13.10.2022

Egipt – Soma Bay –  miejsce na samym spocie

BRAZYLIA – październik + listopad + grudzień

 • wybierz dowolny termin między 30.10.2022 – 1.01.2023
 • Święta i Sylwester w Brazylii ! 18.12.2022 – 01.01.2023

Pousada Surf-Village, laguna codziennie, downwindy na falach oceanu.

Wyjazdy Kitesurfingowe – dodatkowe opcje

Jeśli interesują Cię wyjazdy kitesurfingowe w inne miejsca niż powyżej, napisz do nas https://www.kitecrew.pl/#kontakt

Na wyjazdach Pro Campy prowadzi Mistrzyni Polski Kasia Lange.

 

Kurs kitesurfingu za granicą – połączenie nauki z ekstremalną przygodą

Kurs kitesurfingu za granicą łączy ze sobą naukę, aktywność fizyczną, wypoczynek i niesamowitą przygodę. Przygotowana przez nas oferta jest atrakcyjna zarówno dla osób rozpoczynających przygodę ze sportem wodnym, jak i dla największych miłośników tej ekstremalnej dyscypliny. Wybierając kurs kitesurfingu za granicą, otrzymujesz pełne wsparcie profesjonalnego instruktora, gwarancję najlepszych warunków do zdobywania umiejętności, obcowanie z wyjątkową naturą oraz odkrywanie nowych, niepowtarzalnych miejsc. To nie tylko standardowe szkolenie na wodzie, ale przede wszystkim przeżycie świetnej przygody.

Sezon na kitesurfing u nas trwa cały rok!

Ciepło, upał i promienie słoneczne sprzyjają wodnym zabawom, a także uprawianiu sportów wodnych. Dzięki ofercie kursu za granicą sezon kitesurfingu może trwać cały rok! W okresie jesienno-zimowym przenosimy się w ciepłe miejsca zagraniczne, gdzie znajdują się idealne warunki do nauki i zdobywania umiejętności. Taki kurs jest nie lada gratką dla największych miłośników dyscypliny, którzy uwielbiają ciągłą dawkę emocji i adrenaliny! Wyjazdy dostosowane są zarówno do osób początkujących, jak i bardziej zaawansowanych. Kurs kitesurfingu za granicą to sposób na rozpoczęcie przygody z tym niezwykle widowiskowym sportem wodnym w każdym okresie, bez większych ograniczeń. Masz pytania? Skontaktuj się nami, zapraszamy!

https://www.kitecrew.pl/portfolio/egipt/

https://www.kitecrew.pl/portfolio/brazylia-kitesurfing/

Sprawdź nasze najbliższe wyjazdy kite :


Opublikowane na stronach internetowych www.kitecrew.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty imprezy turystycznej ani oferty powiązanych usług turystycznych w myśl art. 4-6 Ustawy z dnia 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych.
Zakupu opisanych wyżej wycieczek należy dokonać indywidualnie, w wybranych biurach podróży które się w tym specjalizują.


KUBA – Kitesurfing na Cayo Guillermo – KARAIBY
KUBA – CAYO GUILLERMO – KUBAŃSKIE RYTMY KITE
magiczna wyprawa na karaibskie laguny pełne wiatru, flamingów, gorącej muzyki i tropikalnych krajobrazów !

 

Na Kubę wybieramy się ponownie ponieważ ciężko o niej zapomnieć ! Co jest wyjątkowego w Kubie?

 • obszerne, białe plaże
 • laguny szerokie po horyzont
 • hotel tuż na spocie (Sercotel)
 • karaibska lazurowa woda
 • ogrody palmowe i świeży kokos prosto z drzewa
 • wiatr side-on shore, bezpieczny, najlepszy z kierunków wiatru
 • żywa natura – wszędzie kolorowe kwiaty, flamingi, uprzejmi ludzie
 • świetne warunki do nauki kitesurfingu oraz do pływania dla zaawansowanych

Latamy tylko w miejsca gdzie możecie łatwo zrobić progress,

Kuba ze spotem na Cayo Guillermo jest naszą propozycją.

TERMINY 2019:

FERIE warszawskie (mazowieckie), dolnośląskie, opolskie, zach-pomorskie)

02.02 – 13/14.02

FERIE: pomorskie, łódzkie, śląskie,

13.02 – 23/24.02 

SPOT:

Plaża Cayo Guillermo na wyspie Cayo Coco, jest połączona ze stałym lądem wąskimi groblami. To również teren zamkniętego rezerwatu przyrody, gdzie garść hoteli położona jest wzdłuż pięknych plaż z białym piaskiem, oblanych cudownie ciepłą, lazurową wodą morza karaibskiego !

Spot Cayo Guillermo, na którym będziemy pływać leży w północno-wschodniej części Kuby, z oddaloną od lądu rafą zamykającą dużą, płytką lagunę z lazurową wodą, w której z łatwością można stawiać zarówno pierwsze kroki w kitesurfingu jak i bardziej zaawansowane podczas Pro Campu.Wiatr wieje z siłą 14-20 knts, w kierunku do brzegu (on-shore).

HOTEL: Sercotel Cayo Guillermo 4* – położony bezpośrednio na spocie.

http://www.clubcayoguillermo.com/

Duży hotel typu podstawowy standard, leżący nad plażą. Do dyspozycji gości pokoje dwuosobowe z możliwością dostawki. Pokoje standard oraz możliwe bungalow’y jak i pokoje z widokiem na morze. Na terenie hotelu znajduje się basen, centrum SPA, siłownia.

Hotel działa w formule All Inclusive (AI – wszystko w cenie – śniadanie, lunch, kolacja bufetowe, lokalne napoje i przekąski, drinki alkoholowe do 2am, raz w tygodniu możliwość zamówienia obiadu a’la carte).Pokoje – każdy pokój zawiera 2 podwójne łóżka, klimatyzacja, balkon lub taras, prysznic/toaleta, suszarka, sejf, lodówka, TV sat, telefon.

 

KURSY KITESURFINGU:

1) Kurs podstawowy PZKite 1+2 – dla osób początkujących

 • kurs kitesurfingu PZKite 1+2,   10h indywidualnych
 • kurs kitesurfingu PZKite 1+2,  w grupie 2-3osobowej
 • lekcja indywidualna
 • Można zamienić PAKIET na kurs za dopłatą

Cena kursu PZKite uwzględnia instruktora, sprzęt kitesurfingowy (dla początkujących), akcesoria: trapez, kask.

Lekcje kitesurfingu trwają ok 2-3h dziennie.

2) PAKIET KITE – obsługa kite / 7 dni – pakiet dla wszystkich samodzielnych riderów

 • Wprowadzenie w warunki nowego spotu, organizacja sesji na wodzie grupy, pierwsza godzina na wodzie z instruktorem (grupa) – pierwsze 7 dni – poprawa pozycji, dopieszczanie zwrotów, wskazówki do skoków,  prawidłowy pop)

3) Freestyle Pro Camp (dowolne tricki oldschool/freestyle)

 • Freestyle camp : szkolenie codziennie przez okres tygodnia, 2,5h dziennie : rozgrzewka, teoria wykonywanych manewrów, praktyka na wodzie, foto/video-analiza na koniec dnia.  Indywidualny program nauki.

WYPOŻYCZENIE SPRZĘTU

CO NALEŻY ZE SOBĄ WZIĄĆ JEŚLI WŁAŚNIE ZACZYNASZ NAUKĘ KITESURFINGU?

Zalecamy zabrać: lycrę UV najlepiej z długim rękawem, boardshorty, krem przeciwsłoneczny, okulary przeciwsłoneczne z gumką na głowę,ewentualnie: buty neoprenowe (w lagunie nie ma rafy, ale dla bezpieczeństwa na ew. muszle, kamyki); kapelusz/czapkę.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Wyślij e-mail pod: kasia@kitecrew.pl . Zobacz nasz zeszłoroczny wyjazd na evencie na Facebook’u:

https://www.facebook.com/events/797282283996626/

Jak przygotować się na wyjazd na Kubę?

Przydatne informacje ze strony MSZ.W poniższym linku znajdują się najważniejsze informacje z którymi należy się zapoznać przed wyjazdem na Kubę: http://msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/profile_krajow/kuba

 

Opublikowane na stronach internetowych www.kitecrew.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty imprezy turystycznej ani oferty powiązanych usług turystycznych w myśl art. 4-6 Ustawy z dnia 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych.

Zakupu opisanych wyżej wycieczek należy dokonać indywidualnie, w wybranych biurach podróży które się w tym specjalizują.

SPRAWDŹ NASZE NAJBLIŻSZE WYJAZDY KITE :Maroko Dakhla Camp

Witajcie,

zapraszamy Was na wyjazd kitesurfingowy NOBILE MAROKO PRO CAMP 2018, który poprowadzę w  marcu:

08-22.03. 2018 w Hotelu Dakhla Attitude !!

KITESURFING:

 • PRO CAMP – czyli zajęcia zaawansowane, na różnym poziomie (poziom wymagany – swobodne ostrzenie) indywidualnie przygotowany program dla każdego uczestnika
 • SZKOLENIE KITESURFINGOWE od zera, czyli kurs kite dla początkujących PZKite 1,2,3
 • TESTY sprzętu Nobile Kiteboarding 2018

KOSZTY:

 • PRZELOTY (Warszawa-Dakhla) ok 1555zł (cena ulega zmianie im bliżej terminu)
 • ZAKWATEROWANIE + WYŻYWENIE 14 dni All Inc +transfery hotel-lotnisko-hotel ok 4650zł (1120EUR) – cena od osoby w pokoju 2-os,
 • PRO CAMP 1000zł ,
 • KURS KITESURFINGU indywidualny 2000zł
 • RAZEM:

sama wycieczka: 6205zł za 14 dni

lub wycieczka + Pro Camp  7200zł  (+ Active Pack w prezencie)

lub wycieczka + kurs podstawowy (ind) 8200zł (+ Active Pack w prezencie)

 • Możliwość wyjazdu na 7 dni, w dniach 8-15.03 lub 15-22.03, cena zakwaterowania: 560Euro czyli ok 2325zł /os w pokoju 2-os
 • Oraz na 10 dni 8-18.03 lub 12-22.03 cena: 800Euro czyli ok 3320zł/os w pokoju 2-os

 

Co jest wyjątkowego w Dakhli? Zobaczcie relację z poprzedniego wyjazdu, oraz galerię zdjęć na dole strony:

https://katarzynalange.wordpress.com/2015/04/13/dakhla-morocco-vkwc-and-clinic/

ATRAKCJE MAROKO:

Przygotowaliśmy pierwszy wiosenny wyjazd kitesurfingowy tego roku – wybierzemy się z Wami do wietrznego Maroko, gdzie najlepsi kiteboardziści świata będą rozgrywać pierwszy event zawodów Pucharu Świata PKRA. Zatrzymamy się w tym samym hotelu w którym odbywały się największe światowe zawody PKRA. W tym samym czasie odbywać się będą treningi innych riderów, będzie więc na co popatrzeć. Na dodatek we współpracy z Hotelem Attitude przygotowaliśmy specjalny ACTIVE PACK dla wszystkich uczestników Pro Campu, który otrzymujecie w prezencie.

Hotel Dakhla Attitude:
(http://dakhla-attitude.ma/) 

zapewnia najlepsze warunki zakwaterowania w Dakhli. Hotel znajduje się nad samą wodą, do strefy kite zone jest zaledwie 100m, gdzie można skorzystać ze storage’u, kompresorów, pryszniców, beach bar’u, strefy chill out itp.

Dakhla to jedno z najlepszych miejsc do uprawiania kitesurfingu w tym czasie. Wiatr codziennie rozwiewa się ok godziny 10 rano i wieje do późnego wieczora , ze względu na dużą różnicę temperatur w ciągu dnia i nocy często siła wiatru jest kilka węzłów wyższa niż w prognozie – ok 20-30węzłów. Temperatura powietrzna w ciągu dnia waha się pomiędzy 20-25 stopniami, woda ma 20 stopni, słońce wstaje ok 7:00 i zachodzi ok 19:00 i dopiero po zachodzie słońca powietrze przyjemnie schładza się do 15-20 stopni.

OFERTA SZKOLENIOWA:

Pro camp kitesurfingowy dla osób pływających

– zajęcia codziennie przez cały wyjazd, poranna rozgrzewka, 2,5 h sesja na wodzie, omówienie, video/foto analiza.

Poziom wymagany – ostrzenie, nie niższy

Grupa max 10 osób

Cena – 1000 zł / os

Zakres zajęć – ustalamy indywidualnie z każdym riderem, niezależnie czy rider zaczyna od pierwszego skoku, czy wykonuje złożone tricki unhocked

Sprzęt – własny , możliwość wypożyczenia sprzętu (należy poinformować nas wcześniej mailowo)

Kurs kitesurfingu dla początkujących

pakiet 10h grupowych – 1000zł / os,

pakiet 10h indywidualnych 2000zł/os

godzina indywidualna 250zł/h

W cenie kursu – sprzęt, akcesoria, instruktor, 10h szkolenia

Połączenia lotnicze :

W tej chwili dostępne są połączenia lotnicze jednodniowe, czyli bez dodatkowych noclegów (uwaga, liczba miejsc ograniczona), np:

WYLOT 08.03.2018:

Air France                 13:00  Warszawa – Paryż 15:25 (bezpośredni)

Royal Air Maroc       17:15 Paryż – Dakhla 22:50 (z przesiadką w Casablance)

 

POWRÓT 22.03.2018:

Royal Air Maroc         07:00 Dakhla – Paryż 16:25 , Air France (z przesiadką w Casablance)

Air France                  19:15 Paryż – Warszawa 21:30 (bezpośredni)

 

 

DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW PRO CAMPU w Hotelu Attitude SPECJALNIE PRZYGOTOWANY ACTIVE PACK W PREZENCIE !

ACTIVE PACK:
 • Sesje kite na wyjątkowym spocie SPEED SPOT z zabezpieczeniem rescue (spot do pobijania rekordów prędkości na kitesurfingu)
 • Grupowy downwind na BIAŁE WYDMY z przystankiem na ASNAA
 • Dwie wejściówki na 1h na WAKE PARK
 • Wycieczka do miasteczka DAKHLA
O czym musisz pamiętać lecąc na wyjazd kite do Maroko, Dakhla:
 • o opłacie za bagaż, np lecąc Air Fance można zapisać się do klubu Flying Blue i wygenerować voucher na damowy quiver Golf Club, bez tego opłata wynosi 50 Euro, a marokańska linia Royal Air Maroc, uiszcza opłatę za bagaż sportowy na trasie Paryż-Daklha : 100 Euro
 • warto zabrać ze sobą bluzę i długie spodnie bo wieczory na pustyni są chodne
 • w Dakhli mieszkasz w kompleksie hotel-spot, a do najbliższego miasteczka (sklepu itp) jest ok 26km – zabierz swoje lekarstwa, kosmetyki, ulubione przekąski
 • Dakhla słynie z dużej laguny i pięknego spotu wave, jeśli masz deskę kitewave, będziesz miał jej gdzie użyć !

 

 

Zapraszamy !

Kitecrew.pl – Szkoła Kitesurfingu / Wyjazdy Zagraniczne / Pro Campy / Kursy Zagraniczne

Kontakt mailowy, lub telefoniczny/Whatsapp   kasia@kitecrew.pl +48 664 711 131 Kasia Lange

https://www.kitecrew.pl


Obozy kitesurfingowe – lista

OBOZY KITESURFINGOWE - LISTA

Obozy / Eventy

aaa

Obozy kitesurfingowe to najfajniejsze momenty Waszych wakacji !

Sprawimy by wasz kurs kitesurfingu był niezapomniany! To właśnie podczas campów bawimy się najlepiej! Dlaczego?

Bo wkładamy w nie najwięcej chęci, zajawki, abyście spędzili ten czas na wspólnej nauce kitesurfingu w gronie swoich rówieśników z mnóstwem zajawkowych zajęć pomiędzy nauką, a odpoczynkiem – bo to przecież mają być wasze najlepsze wakacyjne dni !

Kitesurfingowe obozy znajdziecie na wielu stronach, czym odróżniają się nasze obozy?

Są to wyjątkowe kursy kitesurfingu, bo odbywają się w większym gronie. Skierowane są do osób dorosłych, a wśród obozów znajdziecie szeroki wybór łączonych obozów Kite + (czyli Kite & dodatkowa Zajawka! ).
Każdy obóz ma swój charakter i zapewnia unikatowe doświadczenia, bo z nauką kitesurfingu jest jeszcze tak wiele do spróbowania !!

1) Terminy 2022:

Dostępne Terminy Obozów kitesurfingowych w sezonie 2022 w szkole Kite Crew

TerminyRodzaj Dostępność 
22 - 29 majaObóz STUDENCKI 18+są miejsca
29 maja - 5 czerwcaObóz STUDENCKI 18+są miejsca
5-12 czerwcaObóz KITE & JOGA 1.są miejsca
12-19 czerwcaObóz KITE & DANCEbrak miejsc
19-26 czerwcaObóz KITE & DANCEbrak miejsc
26 czerwca – 3 lipcaObóz WAKE & KITE Isą miejsca
3 - 10 lipcaObóz KITE & YOGA 2.są miejsca
20-21 sierpniaFestiwal The QUEEN of HELsą miejsca
21 - 28 sierpniaObóz KITE & JOGA 3.są miejsca
28 sierpnia - 4 wrześniaObóz WAKE & KITE IIsą miejsca
4-11 wrześniaObóz KITE & YOGA 4. są miejsca

2) OBOZY KITESURFINGOWE:

Kliknij w poszczególne kafelki obozów by przeczytać więcej informacji o każdym z nich


3) Poznaj nasze obozy:

Każdy obóz to zupełnie inna, ciekawa propozycja

– obozy STUDENCKIE czyli 18+
– obozy KITE &  YOGA
– obozy WAKE & KITE
– obozy SURF & DANCE (brak miejsc)
– Pro Camp THE QUEEN OF HEL
– Kobiecy Festiwal Kitesurfingu THE QUEEN OF HEL
– Pro Camp (lub) Strapless Wave Camp
– Eventy Firmowe

 

Opublikowane na stronach internetowych www.kitecrew.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty imprezy turystycznej ani oferty powiązanych usług turystycznych w myśl art. 4-6 Ustawy z dnia 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych.


KURS DEMO
Metodologia nauczania kitesurfingu

Na tym kursie nauczysz się:

Polski Związek Kiteboardingu
 • latać latawcem komorowym

 • przygotowywać sprzęt

 • używać systemów bezpieczeństwa

 • sterować latawcem 4-linkowym 

Kurs Demo to szkolenie przygotowane specjalnie z myślą o osobach niezdecydowanych, które chciałyby rozpocząć przygodę z kitesurfingiem, ale wciąż się wahają. Dzięki niemu zdobędziesz praktyczną wiedzę na temat zasad tego sportu, sprzętu, systemów bezpieczeństwa oraz pływania na wodzie. Dowiesz się wszystkiego, co należy wiedzieć przed przystąpieniem do profesjonalnego szkolenia i zdobywania doświadczenia. Taki kurs z pewnością doda Ci odwagi i pewności siebie. Szkolenie kitesurfingu odkryje przed Tobą największe tajniki ekstremalnego sportu wodnego. Po zakończeniu zyskasz wiedzę na temat latania latawcem, przygotowywania sprzętu, używania sprzętów bezpieczeństwa oraz sterowania. Taka nauka kitesurfingu sprawi, że pierwsze lekcje na wodzie okażą się zdecydowanie łatwiejsze. Będziesz mógł też określić, czy jest to sport dla Ciebie.

Poznaj podstawowe tajniki kitesurfingu, które dodadzą pewności siebie

Szkolenie kitesurfingu demo to doskonałe rozwiązanie w celu zyskania pewności siebie. Nabyta podczas lekcji wiedza pozwoli na osiąganie większych umiejętności, szczególnie podczas rozpoczynania przygody z ekstremalnym sportem wodnym. Taka nauka kitesurfingu to nie tylko praktyczne ślizganie się po wodzie, ale także teoria związana z samym przygotowaniem się do pływania. W sporcie wodnym bardzo ważny jest sprzęt, odpowiedni balans i sterowanie. Na szkoleniu kitesurfingu dowiesz się, jak zdobyć lub poprawić swoją technikę oraz zachować wszelkie zasady bezpieczeństwa. 

Kursy demo zostały przygotowane w taki sposób, aby przed chętnymi odkryć podstawowe tajniki wiedzy na temat ekstremalnego sportu wodnego. Kierowane są do osób w każdym wieku, o różnych sprawnościach fizycznych, lecz nie każdy ma w sobie tyle odwagi, by spróbować. Nauka kitesurfingu pomaga przełamać lody, co wpływa na chęć posmakowania niepowtarzalnej adrenaliny oraz osiągnięcia niezapomnianych wrażeń. 

Ekstremalny sport wodny – niezbędna wiedza teoretyczna

Kurs demo to szkolenie kitesurfingu opierające się głównie na wiedzy teoretycznej, która ma przełożenie na praktykę. Dzięki podstawowej nauce dalsze kursy, odbywające się już na wodzie, będą znacznie bardziej skuteczne. Teoria na temat przygotowania sprzętu pozwoli obeznać się z najważniejszymi elementami ekstremalnego sportu wodnego. Dzięki nauce kitesurfingu poznasz budowę latawca umożliwiającego sprawne sterowanie na desce. Zdobyta wiedza zaprocentuje podczas pierwszych, praktycznych lekcji. Po ukończeniu kursu demo większość użytkowników nie może oprzeć się adrenalinie i emocjom niesionym przez kitesurfing, co procentuje rozpoczęciem praktycznej przygody ze ślizganiem się na wodzie!

Polecamy również:

Chałupy 6

Pozostałe kursy kitesurfingu

Nie zwlekaj zapisz się!

Obozy Kite & Joga

CO OFERUJĄ OBOZY KITE&YOGA CAMP:

 1. KITESURFING – tygodniowy kurs kitesurfingu zajęcia 2x dziennie grupowe
 2. JOGA – tygodniowe warsztaty jogi, tyle zajęć ile zdołacie – w programie właściwe przygotowanie ciała, rozciąganie, relaks mięśni po kitesurfingu, techniki oddychania i medytacji – wakacje z jogą na kempingu !
 3. ACRO YOGA – zajęcia alternatywne dla chętnych. Wiemy że już i tak nie zdążysz się znudzić, ale lubimy ruch, a to idealne połączenie rozciągania i zabawy
 4. alternatywne zajęcia: wing foiling (NOWOŚĆ !!), skimboarding, wakeboarding, SUPy, Surf-Kajaki, longboardy, siatkówka, rowery
 5. tydzień zakwaterowania na najciekawszym kempingu Chałupy 6: codziennie muzyka na żywo, koncerty, strefa foodtruck’ów, restauracja Karma, drink bar w strefie muzycznej otwarty codziennie, gry i zabawy
 6. surferski klimat, relax na plaży, wspólne grille, czy piwko przy zachodzie słońca

 

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? CZYTAJ NIŻEJ !

SPORT, ZABAWA, WAKACJE

Obóz Kite & Joga

POZNAJ KITESURFING Z NAMI !

OBOZY KITE&YOGA

OBÓZ KITESURFINGOWY CHAŁUPY DLA DOROSŁYCH

Dlaczego kitesurfing?

Kitesurfing to jeden z najmłodszych i najszybciej rozwijających się sportów wodnych na świecie. Powstał niecałe 20 lat temu a do Polski trafił w 2000r. Na początku był to nieokiełznany sport, nauka kitesurfingu to była samodzielna walka dla odważnych, nie raz przypłacając to wypadkami. Szybko zwolennicy sportów ekstremalnych zaczęli używać latawców do pływania na falach, skakania, robienia freestyle’owych trików zaczerpniętych ze snowboardu i wakeboardu. Od tamtego czasu sprzęt kitesurfingowy przeszedł olbrzymią metamorfozę, teraz jest dużo sprawniejszy, ma lepszą efektywność i sprawne i proste systemy bezpieczeństwa, nawet cena zrobiła się dostępna, rozwinęły się prestiżowe zawody międzynarodowe w kilku kategoriach, kitesurfing ubiega się o wejście do grona sportów olimpijskich, a jego łatwość i dostępność powoduje, że stał się niezwykle modny, i szybko zyskuje uznanie.

Ponadto kitesurfing w porównaniu do innych sportów ma 100% pozytywnych cech:

 • szybka nauka – podstawy zajmują kilkanaście godzin
 • Sport dla każdego bez ograniczeń – pływają młodzi i starzy, całe rodziny, celebryci i zwykli ludzie
 • dostępność, wszędzie na świecie znajdują się spoty, bazy kitesurfingowe, wypożyczalnie sprzętu
 • lekki i prosty transport; latawiec wyciągasz z plecaka, deskę uniesiesz w jednej ręce
 • wyższość nad windsurfingiem – od razu pływasz w ślizgu, jest aktywnie, pływasz a nie dryfujesz
 • znając podstawy poradzisz sobie w każdym miejscu
 • różnorodność – można pływać na falach oceanu, jeziorach, lagunach, surfować, skakać…!

A teraz gwóźdź programu – nasz spot i akwen Zatoki Puckiej to jeden z najlepszych miejsc do nauki kitesurfingu w Europie – obszerna zatoka z płytką wodą to bardzo bezpieczne miejsce, płaska woda ułatwia stawianie pierwszych kroków, a kemping jest usytuowany tuż nad brzegiem. Dlatego nauczysz się pływać sprawnie, łatwo i bezpiecznie

Dlaczego Warsztaty Jogi, Medytacja ? 

Ludzie w Indiach od początku dziejów spotykali się i przekazywali sobie różne metody praktyki JOGI, znakomicie poznając swoje ciała, mając kontrolę nad bólem, umiejąc zrelaksować ciało i umysł, znaleźć spokój, oraz świadomie kierować swoimi czynami, czerpiąc pozytywne efekty rozwoju mentalnego.  To również wspaniała forma relaksu i odstresowania. Zajęcia z jogą pozwolą wam odnaleźć i odblokować energię w ciele, która zapewni wam siłę na kitesurfingowe podboje zatoki 😀 Medytacja będzie dopełniała i koiła wasze umysły wymęczone po zimie i pomoże im znaleźć ukojenie w letnich promieniach słońca, przy szumie fal. Zawsze chcieliśmy urządzić wakacje z jogą nad morzem na samej plaży !

Wyjazd jogowy Chałupy

Tygodniowe obozy kite&yoga poprowadzi KACPER MATUSZEWSKI – nauczyciel Jogi, certyfikowany wykładowca nauczycieli jogi, spędzający kilka miesięcy w roku w Indiach poszerzając swoje praktyki, do tego trener personalny, tancerz, choreograf, uczestnik takich programów jak :

 •  „You Can Dance – po prostu tańcz”
 • Got To Dance – tylko taniec”
 • również tancerz i choreograf w teatrze tańca
 • choreograf/ nauczyciel tańca w programie „Polish Top Model”

Obozy jogowe w Chałupach to połączone wyjazdowe warsztaty jogi z kitesurfigiem – czyli maksimum korzyści z wakacji!

Gdzie się znajdujemy?

Zajęcia oraz zakwaterowanie mają miejsce w szkole kitesurfingu KITE CREW. Szkołę prowadzi 3-krotna Mistrzyni Polski w kitesurfingu Katarzyna Lange i znajduje się na surferskim kempingu Chałupy 6, w samym centrum kitesurfingowego serca Polski jakim jest Półwysep Helski. To miejsce numer 1 do nauki kitesurfingu pod kątem dostępnej plaży i akwenu, oraz zaplecza gastronomiczno-rozrywkowego! Kemping Chałupy 6 jest nowoczesnym, młodzieżowym kempingiem, z nową infrastrukturą, strefą gastronomiczną restauracją, food truck’ami, strefą muzyczną z koncertami itp.  Zamieszkują ją kitesurferzy z całej Polski, co weekend odbywają się tutaj koncerty, w tygodniu dostępne są darmowe zajęcia sportowe,  kemping odwiedzają wszyscy zwolennicy kitesurfingu i sportów wodnych, jak i profesjonalni zawodnicy – jednym słowem to tu kitesurfing się dzieje 😀

Kemping Chałupy 6 znajduje się 300m od centrum miasteczka Chałupy, gdzie znajdziecie sklepy, restauracje, stację PKP i PKS, wypożyczalnię rowerów itp.

Odwiedź stronę naszej szkoły i dołącz do nas na Facebook’u:  https://www.facebook.com/kitecrewpl

Zakwaterowanie :

Nasze obozy kitesurfingowo-jogowe oferują zakwaterowanie w surf-przyczepach, które znajdują się na kempingu Chałupy 6, tuż przy szkole. Przyczepy są 4-osobowe i 5-osobowe, wyposażone są w podwójne i pojedyncze łóżka, miejsca są dzielone z pozostałymi obozowiczami K&Y. Przyczepy posiadają przedsionki z miejscóweczkami do wspólnego jedzenia śniadania lub wieczornej rozmowy, ale zapewniamy że niewiele czasu będziesz tam spędzać ! Ale przede wszystkim jesteś na miejscu, w wygodnej przyczepie z ekipą z obozu. W każdej przyczepie znajduje się czajnik bezprzewodowy, kuchenka turystyczna, talerze, sztućce, farelka. Zabierz ze sobą śpiwór/ pościel/poduszkę.

Opcjonalnie można zakwaterować się w swoim namiocie: cena obozu jest obniżona o 100zł/os.

Wyżywienie:

Wyżywienie organizujesz we własnym zakresie. Jest mnóstwo opcji! W przyczepie można przygotować proste posiłki, każda przyczepa wyposażona jest w kuchenkę turystyczną, czajnik, podstawowe naczynia, sztućce. Na terenie kempingu znajduje się restauracja Karma (8-22) , food truck’i, sklep spożywczy, warzywniak, lodziarnia i letni bar otwarty do 23:00, a 300m od kempingu w centrum miejscowości Chałupy jest wybór restauracji, knajpek, smażalni itp.

Zajęcia kitesurfingowe:
 • lekcje odbywają się w grupach 3 osobowych
 • 4 godziny kursu kitesurfingu przez 6 dni w tygodniu ! – 2x lekcja po 2h to aż do 24h lekcji!
 • zajęcia odbywają się od poniedziałku rano do soboty popołudniu
 • w cenie obozu uwzględniony jest cały sprzęt i akcesoria: pianka, trapez, kask, kamizelka
 • szkolimy według standardu Polskiego Związku Kiteboardingu PZKite
 • nowy sprzęt marek Nobile Kiteboarding, Airush i Mystic
 • wykwalifikowani instruktorzy, którzy przykładają się by efektywnie nauczyć  
 • w dni bezwietrzne kitesurfing zamieniamy na: wakeboarding i inne alternatywy wodne i sportowe (patrz poniżej)
Warsztaty jogi:

Co najmniej 14h JOGI w tygodniu:

 • 7 dni kursu jogi, różne style*
 • codziennie poranna praktyka Jogi, Pranajama 1-1,5h
 • zajęcia wieczorne (relaksacja mięśni, medytacje) 1h
 • *przewidziane również zajęcia Acro Yogi, metody oddychania, medytacja 😀
 • w niedzielę rano przed wykwaterowaniem ostatnie zajęcia yogi

Każdego ranka zaczniemy dzień od sesji jogi – poranna joga odbywa się na samej plaży przed bazą na matach, popołudniami nad morzem lub przy braku warunków atmosferycznych wewnątrz. Na zajęciach jogi odbędą się również ćwiczenia z metod oddychania, oraz Acro Jogi (w parach).  Druga sesja jogi dla chętnych odbywać się będzie wieczorem.

Zajęcia alternatywne:
 • wakeboarding na wyciągu lub za motorówką
 • Wing Foiling  ( NOWOŚĆ !! )
 • SUPy
 • Surf-Kajaki
 • możliwość surfingu na otwartym morzu
 • rowerowy chill
 • siatkówka plażowa
 • longboardy, deskorolki
 • grillowanie, ognisko, party i zabawa – wakacje 😀

Każdy dzień zakończymy wspólną analizą i konsultacjami – obóz Kite & Joga to dużo nowych wrażeń, dlatego wiemy jak ważny jest otrzymywany na bieżąco feedback.

Obóz kitesurfingowy krok po kroku

Cena obozu kite&yoga zawiera 
 • 7 noclegów w surf-przyczepach, na plaży w centralnej części kempingu Chałupy 6
 • do 24h lekcji kitesurfingu, 6 dni codziennie 2x dziennie po 2h grupowych zajęć kite z certyfikowanymi instruktorami
 • codzienne warsztaty jogi, rano i wieczorem po 1h, jeśli ktoś tak się wkręci, że będzie chciał więcej, na pewno mu nie zabronimy
 • zajęcia alternatywne sportowe w przypadku braku wiatru: wakeboard (2dni zamiennie na Wake na wyciągu Wakeprojekt lub za motorówką), Wing Foiling, SUPy, Surf-Kajaki, skimboarding, siatkówka plażowa, inne
 • zajęcia integracyjne: wieczorne imprezy na plaży, grillowanie, strefa chill-out, projekcje filmów, planszówki, turnieje badminton, lotki, frisbee, inne plażowe zabawy, wyjście do Beach Baru
 • wieczorek integracyjny  w dzień przyjazdu w niedzielę o 19:00
 • sobotni grill zakończeniowy na plaży przed bazą
Cena nie zawiera:
 • wyżywienia (możliwość skorzystania z cateringu w restauracji – 3 posiłki dziennie, ostatniego dnia śniadanie 420zł)
 • dojazdu – 100m obok kempingu znajduje się stacja PKP i PKS
 • opłaty za samochód (140zł/tydzień – na kempingu oraz na parkingu na przeciw kempingu)

Obóz rozpoczyna się o 18:00 w niedzielę i kończy się o 11:00 w następną niedzielę.

Co zabrać ze sobą?
 • Śpiwór/pościel/poduszkę
 • Matę lub większy ręcznik
 • Kąpielówki / strój kąpielowy, klapki pod prysznic
 • Lajkrę na słońce, okulary przeciwsłoneczne, krem UV
 • Ciepłe rzeczy, czapkę, ciepły dres, coś wygodnego do jogi
 • Opcjonalnie buty neoprenowe (dostępne w Decathlon’ie, lub w Chałupach)
 • Dobrą energię!

Obóz kitesurfingowy dla dorosłych

Kitesurfing od jakiego wieku ?

Obóz KITE&YOGA skierowany jest do osób dorosłych, powyżej 18 roku życia, bez górnej granicy !

Koszt obozu:  2550zł /  os

First minute -100zł przy rezerwacji: do 30 stycznia – niższa cena -100zł !

Stały klient – Osoby które były już na kursie lub obozie: zniżka -100zł !

Zniżki nie łączą się. Maksymalna zniżka -100zł.

JAK SIĘ ZAPISAĆ ?

Kliknij i wypełnij po kolei dwa przyciski poniżej:

 1. "ZAPISZ SIĘ TERAZ!" - by wpłacić zaliczkę
 2. FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY - abyśmy mogli się lepiej przygotować na Twój przyjazd


gotowe !
Jeśli kliknąłeś oba przyciski i postępowałeś zgodnie ze wskazówkami, to jesteś zapisany !

Kontakt:

Joga, Opiekun: Kacper Matuszewski, kacpersmu@gmail.com , 508 109 444

Zapisy, Kursy:Kasia Lange, Kasia@kitecrew.pl, 664 711 131 


GALERIA POPRZEDNICH OBOZÓW:

Polecamy również:

Wyjedź z nami zimą na kitesurfing !

Wyjazdy kite przez cały rok!

Brazylia, Filipiny, Kuba, Egipt

Pro Camp Queen Of Hel
Wybierz swoją opcję finansową: Pełen Camp lub Opcję Półkolonii:

CENA obozu Kite Active Camp :

Opcja 1: pełna – 1690zł

– 5 noclegów w komfortowych przyczepach
– 5x 2h zajęć kitesurfingu lub alternatywna aktywność
– 5x poranna joga/pilates
– testy sprzętu Slingshot Kite, Nobile Kiteboarding, Ride Engine
– welcome pack
– wspólny grill
– pamiątkowe zdjęcia z pływania
– festiwal the Queen of Hel (wyścig the queen, beach party, konkursy z nagrodami, hydrofoil academy, i inne surferskie atrakcje)

Opcja 2: pół kolonie – 1000zł

– 5x poranna joga/pilates
– 5x 2h zajęć kitesurfingu lub alternatywna aktywność
– testy sprzętu Slingshot Kite, Nobile Kiteboarding
– wspólny grill
– pamiątkowe zdjęcia z pływania
– festiwal the Queen of hel (wyścig the queen, beach party, konkursy z nagrodami, hydrofoil academy, i inne surferskie atrakcje)


The Queen Of Hel Kite Active Camp

The Queen Of Hel Kite Active Camp

tworzy unikalną atmosferę dla pasjonatek kitesurfingu – w gronie samych kobiet, w kolorowym klimacie surf, z wieloma dodatkowymi atrakcjami, z profesjonalnymi riderkami będziesz od rana do wieczora chłonąć przyjemności:

 • poranna joga
 • wspólne omówienie podstaw, dobrej praktyki, warunków podział na grupy, przygotowanie do pływania i wejście na wodę
 • dwie sesje pływania dziennie – pierwsze 3 dni
 • wolny czas spędzony bezpośrednio z naszymi trenerkami – konsultacje, podpowiedzi
 • testy sprzętu specjalnie dedykowanego dla kobiet – latawców, desek, trapezów, pianek, ubrań, dodatków, akcesoriów, kremów
 • welcome pack od naszych licznych sponsorów
 • wspólna wieczorna analiza
 • pyszne i zdrowe przekąski
 • uczestnictwo w największym Kobiecym Festiwalu – ostatnie 2 dni ; cały program Festiwalowy dostępny tutaj: Kobiecy Festiwal Kitesurfingu The Queen Of Hel – https://www.kitecrew.pl/portfolio/the-queen-of-hel-kobiecy-festiwal-kitesurfingu/
 • SUP’y, rozciąganie, kiterooming
 • pokaz pływania trenerek podczas wspólnej sesji na wodzie
 • sesja pytania-odpowiedzi na plaży o back-stage’u trenowania, odżywianiu, pielęgnacji, inspiracjach
 • galeria zdjęć z Tobą włącznie od naszej niesamowicie zdolnej fotografki
 • film podsumowujący camp
 • oraz wiele niespodzianek, konkursy i ciekawe aktywności !
Metodologia nauczania kitesurfingu

PZKite

Polski Związek Kiteboardingu
The Queen of Hel Kite Active Camp to najbardziej kobiecy długi weekend w sezonie !

  Różne poziomy - camp jest dla każdej z Was!
  naszym celem jest integrowanie dziewczyn, które dzielą tę samą pasję - kochają słońce, wolność, chcą spędzać aktywnie czas, nie boją się wody i umieją znakomicie korzystać z tego co daje nam natura. Wybierz swój poziom i dowiedz się czego możesz się nauczyć :

  1 ) CHCĘ NAUCZYĆ SIĘ KITESURFINGU
  Nie tylko rozpoczniesz kurs kitesurfingu, poznasz podstawy i zaczniesz pływać na kitesurfingu, ale też poznasz od razu inne kitesurferki, lifestyle z jakim łączy się kite, spróbujesz wszystkiego co oferuje pływanie na kitesurfingu, dowiesz się od naszych trenerek jak się pięknie rozwijać, zaczniesz czerpać niesamowite ilości zadowolenia i satysfakcji z samej siebie !

  2) JUŻ PŁYWAM NA KITESURFINGU
  Przygotowany program rozwoju pozwoli bezpiecznie i sprawnie otworzyć się na nowe możliwości, z nami nie tylko zaczniesz skakać, ale przede wszystkim przestaniesz się tego bać i będziesz chciała więcej ! Czekamy również na zaawansowane kitesurferki, powiemy co nowego mogłabyś ćwiczyć, czemu nie wychodzi ci to czego próbowałaś, jak się zabrać do ćwiczeń i jak osiągać progres bez frustracji !

  Kemping Chałupy 6 / Brazylia

  Pozostałe kursy kitesurfingu

  Wyjedź z nami - wyjazdy kite przez cały rok!

  Pro Camp wyjazdowy

  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/kitecrew_admin/www/kitecrew.pl/wp-content/themes/KiteCrew/functions.php on line 51

  PROMOCJE

  • Online taniej ! Rezerwując kurs z wyprzedzeniem przez stronę zgarniasz 10-15% zniżki na kursie! Wybierz kurs i kliknij „ZAPISZ SIĘ TERAZ”
  • 10% przed i po sezonie ! W miesiącach   maj/do 15 czerwca/od 1 września   otrzymasz dodatkowe 5-10% zniżki!
  • Darmowe zakwaterowanie do kursu ! W miesiącach   maj/do 23 czerwca/od 1 września   masz możliwość zakwaterowania w naszych przyczepach kempingowych, zarezerwuj kurs online i w komentarzu wpisz „darmowe zakwaterowanie”, przyczepy dzielimy z innymi kursantami, jak w schroniskach, integracyjnie !

  Zakwaterowanie w sezonie: Cena kursu nie obejmuje zakwaterowania. Oferujemy wynajem przyczep na Kempingu Chałupy 6 – sprawdź zakładkę PRZYCZEPY CHAŁUPY.

  Jeśli chcesz zapisać się na kurs grupowy, a nie masz kursanta do pary, często mamy możliwość dobrania na miejscu partnera na podobnym poziomie nauki, z innych naszych kursantów.

  Metodologia nauczania kitesurfingu

  PZKite

  Międzynarodowa organizacja kitesurfingu
  PZKite I:

  • Określania kierunku wiatru względem lądu (onshore, offshore, sideshore).

  • Znajomości budowy i sterowania latawcem treningowym.

  • Znajomości podstawowych zasad bezpieczeństwa oraz międzynarodowych znaków komunikacji.

  • Znajomości okna wiatrowego.

  • Znajomości budowy latawca i  umiejętności przygotowania sprzętu

  • Systemów bezpieczeństwa latawców 4/5 linkowych.

  • Bezpiecznego poruszania  się z latawcem oraz poprawnego zabezpieczenia go na plaży.

  • Składania latawca oraz zwijania baru.

  • Asystowania przy startowaniu i lądowaniu latawca.

  • Przepinania latawca pomiędzy dwoma użytkownikami.

  • Sterowania latawcem na krawędzi okna wiatrowego (w zakresie godzin 3 – 9).

  • Umiejętności przemieszczania się  z latawcem będącym w powietrzu.

  • Umiejętności odpuszczenia  i puszczenia baru.

  • Używać systemów bezpieczeństwa.

  • Restartować latawiec z wody.

  • Umiejętności sterowania  w strefie mocy.

  • Odkręcać linki latawca i sterować jedną ręka.

  • Posługiwać się “trymerem depowera”.

  • Lądowania latawca z pomocą asystenta.

  • Podstaw prawa drogi (KSPD).

  • Pływania body dragami.

  Kemping Chałupy 6 / Brazylia

  Pozostałe kursy kitesurfingu

  Wyjedź z nami - wyjazdy kite przez cały rok!