fbpx

Lekcja indywidualna

Lekcja kitesurfingu

Lekcja kitesurfingu to Twój krok ku lepszemu pływaniu

Lekcja kitesurfingu pomoże Ci osiągnąć Twoje cele! Kitesurfing to niezwykle satysfakcjonująca dyscyplina sportu wodnego. Rozwija się ogromnie szybko i przyciąga coraz szersze grono zainteresowanych! Dawniej sport ekstremalny, dziś wypracowany bardzo prosty i przynoszący mnóstwo zabawy program nauki, nowoczesne systemy bezpieczeństwa i szerokie możliwości dopasowania sprzętu do każdego kursanta. Wystarczy spróbować swoich sił na desce, aby wiedzieć, jak przyjemnie jest korzystać z działania wiatru i osiągać zaawansowaną prędkość, unosząc się dzięki pracy latawca. Słońce, wiatr, woda i to uczucie wolności ! Pierwsze kroki mogą być trudne, jeśli nie masz odpowiedniego specjalisty, który wyjaśni Ci i podpowie co należy poprawić. Specjalnie dla osób, które pragną wpłynąć na swoją technikę lub odświeżyć sobie zasady pływania na kitesurfingu, przygotowaliśmy indywidualne lekcje kitesurfingu.

Lekcje kite dla każdego

Indywidualne lekcje kitesurfingu kierowane są do osób, które mają już pewne doświadczenie z latawcem i deską. Tych, którzy pragną nauczyć się podstaw pływania, odsyłamy do naszych kursów podzielonych na kategorie obejmujące zakres nauki (PZKite 1, 2, 3). Pojedyncza lekcja kitesurfingu odbywa się pod okiem doświadczonego instruktora, któremu możesz przekazać swoje wymagania wobec zajęć i powiedzieć, na czym dokładnie Ci zależy. Jeżeli miałeś/aś dłuższą przerwę, nasi instruktorzy pomogą przypomnieć Ci właściwe nawyki. Jeżeli natomiast zależy Ci na doskonaleniu konkretnego tricku bądź ogólnej techniki pływania – zajęcia będą ukierunkowane właśnie na to. Podczas indywidualnych lekcji kitesurfingu sam decydujesz, na czym w głównym stopniu należy się skupić, a nasi pracownicy zrobią wszystko, aby pomóc Ci osiągnąć cel. Zapraszamy do kontaktu i rezerwowania terminów – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Atrakcyjne warunki współpracy

W naszej szkole godzinna lekcja kitesurfingu z instruktorem odbywa się 100% indywidualne. Oznacza to, że lekcje kite odbywają się w systemie jeden na jednego. Przez pełną godzinę instruktor jest tylko i wyłącznie do Twojej dyspozycji, dlatego możesz mieć pewność, że nie zabraknie czasu na omówienie danej kwestii, która Cię nurtuje bądź pracy nad konkretnym zagadnieniem technicznym. Lekcje indywidualne to najlepszy i najszybszy sposób na osiągnięcie progresu w zakresie techniki pływania. Wielu doświadczonych riderów decyduje się na taki rodzaj współpracy, aby w krótkim czasie poprawić jakość wykonywanych przez siebie ruchów. Pamiętajmy, że każda godzina spędzona na wodzie procentuje i sprawia, że stajemy się lepszymi sportowcami. Warto jednak korzystać z wiedzy i umiejętności profesjonalistów, którzy potrafią nawet niewielką wskazówką znacząco wpłynąć na poziom, technikę oraz tym samym – nasze zadowolenie. Jeśli myślisz o dłuższym trenowaniu techniki, sprawdź ofertę naszych Pro Campów.

 

Polecamy również:

Chałupy 6

Pozostałe kursy kitesurfingu

Odwiedź nas w Brazylii zimą !