fbpx

Przyczepy Chałupy 6

Wynajem Przyczep Kempingowych

Napisz do nas:

e-mail:  info@kitecrew.pl 

tel. 789 424 210

Nasza pełna oferta poniżej. Zapraszamy!

Cennik 2020:

W pełnym sezonie   (07.06.-1.09.) – opłaty kempingowe wliczone

280zł / dobę  za przyczepę 2-4-osobową typu Student (przyczepa nr 1 CLUB)

350zł / dobę  za przyczepy typu Standard: 2-4-osobową przyczepę nr 2 OCEAN, lub  5-os przyczepę nr 3 LMC

450zł / dobę za przyczepę 5-os typu VIP nr 4 Tarifa

500zł  / dobę za przyczepy 5-osobowe typu VIP (przyczepa nr 5 WILK, oraz przyczepa nr 6 CALIFORNIA)

Przed sezonem ( 04.05.- 7.06) i   i po sezonie (30.08.-15.09)

obniżki 30-50%.

W Weekend Majowy (01.05.2020 – 05.05.2020)  oraz Boże Ciało – obowiązują ceny sezonowe (promocje dostępne przy zakupie kursu kitesurfingu).
Cena w pełnym sezonie uwzględnia wszystkie opłaty kempingowe, opłaty klimatyczne, oraz postój samochodu.
W pełnym sezonie wynajmujemy przyczepy w terminach tygodniowych (7 noclegów) i przyjmujemy rezerwacje od niedzieli do niedzieli.

Cena poza sezonem nie uwzględnia opłat kempingowych dziennych: 20zł/os, 20zł/prąd, 20zł/samochód.

Sugerowane terminy w pełnym sezonie 2020:

maj i czerwiec – terminy ustalane na życzenie, możliwe krótsze terminy od 1 noclegu.

lipiec                    05-12.07                 12-19.07             19.07-26.07              26.07-02.08

sierpień                 02-09.08               09-16.08                 16-23.08           23-30.08 brak miejsc

Rodzaje przyczep:

STUDENT – (przyczepa nr 1 CLUB ) podstawowa przyczepa starszego typu, mała o długości 4,5m. Polecana głównie studentom lub kursantom naszej szkoły, jako tańsza opcja noclegu na terenie bazy kitesurfingu w samym centrum kempingu. Przyczepa 2-4osobowa, posiada 2 łóżka które pomieszczą po 2 osoby, oraz przedsionek.

STANDARD – (przyczepa nr 2 OCEAN)- mała przyczepa o dł. 5m, o przyjemnym standardowym wyposażeniu, z nowym wygodnym przedsionkiem o głębokości 3m. Przyczepa 2-4 osobowa, posiada 2 podwójne łóżka, jedno składane na stolik i kanapy.

STANDARD – (przyczepa nr 3 LMC)  5/6 – osobowa, dwa podwójne łóżka w salonie i w sypialni, plus mały pokoik z łóżkiem piętrowym (dolne łóżko ogólnoużytkowe, górne łóżko tylko dla dziecka do 50kg). Polecamy głównie większym grupom kursantów, szukającym zakwaterowania na terenie bazy kitesurfingu w samym centrum kempingu.

VIP – (przyczepa nr 4 TARIFA, przyczepa nr 5 WILK i przyczepa nr 6 CALIFORNIA) 5-osobowe, nowsze i bardziej komfortowe przyczepy,  o długości 6m, 7 m i 7m, mają większą przestrzeń w środku, w przedsionku oprócz stołu z krzesłami znajdują się fotele, drewniana podłoga.

Wyposażenie przyczep kempingowych:

 • część kuchenna: kuchenka turystyczna, czajnik bezprzewodowy, naczynia, sztućce, lodówka turystyczna;
 • wyposażenie: szafa, wiele mniejszych półek
 • przedsionek przy każdej przyczepie, z podłogą, stołem i krzesłami
 • farelka

POŚCIEL WE WŁASNYM ZAKRESIE.

Atrakcje kempingu

Na kempingu dostępne są:

 • sklep spożywczy (20m),
 • sklep Quiksilver-Roxy(100m),
 • 3 sanitariaty (50m),
 • restauracja(30m),
 • Food-track,
 • koktajl bar,
 • plac zabaw,
 • szkoła surfingu i deskorolki dla dzieci – przedszkole dla dzieci na kempingu
 • kort tenisowy,
 • plażowa siłownia, znakomita lokalizacja! tylko 300m do Chałup gdzie znajdziecie restauracje, bary, sklepy całodobowe, PKP, PKS itp
 • w okresie lipiec – sierpień : muzyczna strefa Metaxy, darmowe koncerty 2x w tygodniu, lekcje gotowania z Masterchef, kino letnie Chałupy 6, stand up’y i wiele ciekawych promocji i samplingów.

ZALICZKA

W wysokości 700zł  jest wymagana w celu gwarancji rezerwacji i stanowi KAUCJĘ na poczet ewentualnych szkód,oraz oddania przyczepy w nienagannym porządku, którą zwracamy na koniec wyjazdu. Zaliczka/kaucja nie jest częścią opłaty za przyczepę.

Wszystkie szkody spowodowane w przyczepie przez Najemcę do wysokości kaucji spowodują zatrzymanie kaucji przez Wynajmującego, a szkody powyżej wysokości kaucji spowodują przejście na drogę sądową w celu egzekucji wysokości szkód powyżej kwoty kaucji.

Przyczepy NALEŻY oddać w stanie czystym – posprzątaną z pozamiatanym piaskiem oraz umytymi naczyniami), jeśli przyczepa nie jest posprzątana, nie zwracamy kaucji.

Prosimy zapoznać się z Regulaminem. Złożenie rezerwacji oznacza zapoznanie się i zaakceptowanie Regulaminu.

Regulamin

Regulamin wynajmu przyczep

Galeria:

Przyczepa 1 CLUB – typu Student – 280zł/dobę

4-osobowa , 2 podwójne łóżka, przedsionek

 

Przyczepa 2 OCEAN – typu Standard – 350zł/dobę

4-osobowa, 2 podwójne łóżka, głębszy niż standard przedsionek

Przyczepa 3 LMC – typu Standard – 350zł/dobę

5/6 – osobowa , dwa podwójne łóżka w salonie i w sypialni, plus mały pokoik z łóżkiem piętrowym (dolne łóżko ogólnoużytkowe, górne łóżko tylko dla dziecka do 50kg), przedsionek

Przyczepa 4 TARIFA – typu VIP – 450zł/dobę

5-osobowa, łóżko małżeńskie, 3 łóżka pojedyncze: w tym piętrowe z dwoma pojedynczymi łóżkami o dł. 2m, oraz łóżko pojedyncze składane na stolik z siedzeniami; przedsionek z pełnym wyposażeniem: stół, krzesła, fotel, stoliczek na kawę, lampa stojąca, skrzynka, miotła, zmiotka i szufelka, drewniana podłoga

Przyczepa 5 WILK – typu VIP – 500zł/dobę

5-osobowa, łóżko małżeńskie, łóżko podwójne rozkładane na stolik z kanapami, łóżko pojedyncze składane na stolik z siedzeniami; przedsionek z pełnym wyposażeniem: stół, krzesła, fotel, stoliczek na kawę, lampa stojąca, skrzynka, miotła, zmiotka i szufelka

Przyczepa 6 CALIFORNIA – typu VIP – 500zł/dobę

5-osobowa, trzy kanapy rozkładane na 2-osobowe łóżka, obszerna, przedsionek z pełnym wyposażeniem: stół, krzesła, fotel, stoliczek na kawę, lampa stojąca, skrzynka, miotła, zmiotka i szufelka

KEMPING CHAŁUPY 6 i PÓŁWYSEP HELSKI

 

Kemping Chałupy 6 / Pole namiotowe nr 6 to część przepięknego Nadmorskiego Parku Krajobrazowego którzy leży na Półwyspie Helskim. Półwysep Helski ciągnie się 35 km do połonego na jego końcu miasta Hel. Uwielbiany przez tysiace turystów Półwysep ma szerokość od zaledwie 400m do 3km.

Przez całyPółwysep Helski ciągnie się ścieżka rowerowa, która jest dosyć ruchliwa w obrębie Chałup w trakcie sezonu, jednak jak tylko wyjedzie się za miasto, można odczuć spokój i bliskość z naturą na rowerze, longboardzie, deskorolce, rolkach, czy spacerując , zmierzając okoliczne lasy i widoki Zatoki i Morza Bałtyckiego.

Kemping Chałupy 6 znajduje się w odległości 6km od miasta Władysławowa i zaledwie 300m od wioski Chałupy.

Położony jest po stronie Zatoki Puckiej i ciągnie się wzdłuż plaży Zatoki. Zatoka Pucka to zdecydowanie najlepszy spot kitesurfingowy i windsurfingowy w Polsce, z połaciami płaskiej wody, daje bezpieczne warunki do szkolenia. Kursy kitesurfingu odbywają się codziennie.

Atrakcje turystyczne Półwyspu:

– piękne plaże miejscowości  Władysławowo, Chałupy, Kuźnica, Jurata, Jastarnia, Hel

– fokarium w Helu

– Muzeum Obrony Wybrzeża w Helu

– molo w Juracie

– przystań i port w Kuźnicy

– kościół Rybacki w Kuźnicy

– ścieżka podróżnicza Torfowe Kłyje w Jastarni

– latarnia morska i inne zabytki w Jastarni

– bunkry w Jastarni

– plaża naturystów w Chałupach

– Hallerówka, oraz Port we Władysławowie

 

Jest to świetne miejsce na wypoczynek, turystycznie mocno rozwinięte w sezonie Chałupy oferują: restauracje, smażalnie ryb, place zabaw dla dzieci, festiwale muzyczne, kluby, imprezy.

Wypożyczalnia przyczep kempingowych Chałupy 6 znajduje się w centrum wibrującego kempingu Chałupy 6 który słynie z nowoczesności, czystości, szerokiej gamie atrakcji sportowych, kulturowych i rozrywkowych, oraz dobrej kuchni restauracji, oraz food track’ów. Przyczepy kempingowe z naszej wynajmu lecą w samym centrum kempingu od strony Zatoki, plaża znajduje się tuż obok a z drugiej strony wszystkie atrakcje kempingu – restauracja, sklep, sanitariaty. Profesjonalna wypożyczalnia przyczep posiada biuro otwarte codziennie pon-ndz od 9 -19 , dzięki czemu zawsze możemy pomóc, doradzić. Przyczepy kempingowe są komfortowe i zadbane. Przestrzeń powiększa przedsionek który znajduje się przed każdą przyczepą, a w nim stół i krzesła. Zapraszamy

Przyczepy Kempingowe Chałupy 6 / Wypożyczalnia Przyczep / Wynajem Przyczep / Kemping Chałupy 6 Przyczepy / Kempingi na Chałupach / Profesjonalna Wypożyczalnia Przyczep Kempingowych na Półwyspie Helskim